Doğum kiloları

• Konbuyu başlatan Doğum kilosu
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğum kilosu tarafından oluşturulan Doğum kiloları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,143 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kiloları
Konbuyu başlatan Doğum kilosu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Ayşegül48

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah ulduzum bemde75 den 57 ye düştüm hem süt veriyorum hem yiyorum 😂😂
Ayy nasil yapiyorsun 🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah ulduzum bemde75 den 57 ye düştüm hem süt veriyorum hem yiyorum 😂😂
Ayy nasil yapiyorsun

Canım emzirme süresi boyunca kilo vericem diye sakin yemeni kısma aksi takdirde sütün azalır ve yavaş yavaş kesilir sütten kestiğin zaman bu konuyu düşünmen lazım
Yememi kısmiyorum ama az da yesem cokta yesem tarti hep ayni 😆

Kurtulamadım🤦🏼‍♀️🤣🤣🤣 tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım 80 li kilolarda sonra doğurdum 100 lerde şimdi tartilmiyorum çünkü hem polikistik over var bende hem troid hemde sigarayı bırakınca yemeğe sardım şimdi cekapa girip sonuçlarımı alıp Allah'ın izniyle zayıflamaya başlıcam 🤲
Insallah sonuclariniz iyi gelir 🙏

Süt verdiğin sürece kilo vermen biraz zor sütten kestikten sonra sıkı bir diyet ve egzersiz ile bunun üstesinden gelebilirsin
Biraz oyle olacak sanirim...

ben sut vermedigum icin kilolarmi verdim 64 kilodan 45 dusdum😃
Cok iyi benimde bi 10 kilom var ama tarti ne eksik ne fazla gosteriyo anlam veremiyorum 🤷🏻🤷😆

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy nasil yapiyorsun 🙈

Ayy nasil yapiyorsun

Cok iyi benimde bi 10 kilom var ama tarti ne eksik ne fazla gosteriyo anlam veremiyorum 🤷🏻🤷😆
Aynen kuzum iyi yapıyorsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy nasil yapiyorsun 🙈

Ayy nasil yapiyorsun

Valla ben kiloyu hiç dert etmedim ama ilk 3 ay her Allah'ın günü yürüdüğüm için hastaneye git gel sanırım ondan birde genetikle alakalı ben mesela yemek yiyip kilo almayan biriyim. Yine aynı oldu 😂😂

Kızlar merhaba,
Emzirirken doğum kilolarindan nasil kurtluldunuz 😒
Ben o konuda şanslıyım canım 🤭58 kilo ile hamile kalmıştım 67 ile doğuma girdim hamilelik boyunca 9 kilo aldım 3 kilosu bebekti zaten ☺️hamilelikte sadece biraz göbek vardı doğumdan sonra balonmus da patlamış gibi bianda indi göbeğim yapışık oldu resmen kemiklere doğumdan 2 ay sonra tartıldım 56 kilo geldim hamile kalmadan önceki kilodan bile assaya düşmüşüm ama ben zayıflamak için bişey yapmadım canım biraz yapıyla alakalı galiba bide alihanla alakalı 😂😂her gece 2 den 11 kadar ağlıyordu kolik bı bebekti yalnızdım uykusuzluk felan

Ayşegül48

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin kaç yaşında şuan bende veriyorum diyetteyim 60 dan 57 düştüm
5.aya girdik, bende 60 kiloyum suan

Ben o konuda şanslıyım canım 🤭58 kilo ile hamile kalmıştım 67 ile doğuma girdim hamilelik boyunca 9 kilo aldım 3 kilosu bebekti zaten ☺️hamilelikte sadece biraz göbek vardı doğumdan sonra balonmus da patlamış gibi bianda indi göbeğim yapışık oldu resmen kemiklere doğumdan 2 ay sonra tartıldım 56 kilo geldim hamile kalmadan önceki kilodan bile assaya düşmüşüm ama ben zayıflamak için bişey yapmadım canım biraz yapıyla alakalı galiba bide alihanla alakalı 😂😂her gece 2 den 11 kadar ağlıyordu kolik bı bebekti yalnızdım uykusuzluk felan
Ben 53 kiloyla hamile kaldim 65le dogum yaptim dogumdan sonra 58e dustum ama sonra 2 kilo daha aldim ekim ayindan bu yana hep 60 hic degisme yok 🤷 bebegin zorlamis seni bende yalnizdim da bilemedim diyet yapsam süte etki eder diye bisey de yapamadim ama kiyafetlerim olmadikca sinir oluyorum 😵‍💫

Ben 53 kiloyla hamile kaldim 65le dogum yaptim dogumdan sonra 58e dustum ama sonra 2 kilo daha aldim ekim ayindan bu yana hep 60 hic degisme yok 🤷 bebegin zorlamis seni bende yalnizdim da bilemedim diyet yapsam süte etki eder diye bisey de yapamadim ama kiyafetlerim olmadikca sinir oluyorum 😵‍💫
Benim Alihan zaten anne sütü almadı canım 1 ay anca emdi meme reddi oldu sagdim ama emmeyince sütum kesildi o değişme sıkıntısı bende de var canım mesela hamilelik hariç normalde nekadar yersem yiyeyeyim 58 den yukarıya asla cikamjyorum ve veremiyorum da neden bilmiyorum canım ama öyle sıkıntı yapma canım öyle çok bı kilon yokki

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Evet gerçekten bir yaşına kadar bebeğimi düşündüm sonra da diyete başladım açıkçası çünkü ek gıdaya da geçtiği için sütüm de geliyor şükür ek gıda döneminde sende başlaya bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar