Doğum kontrol hapı kullanan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Doğum kontrol hapı kullanan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,683 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kontrol hapı kullanan
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40 ım çıktıktan sonra aşırı kanamam oldu çok fazla doktor Qlairista adında doğum kontrl hapı verdi 40 ım cikali 15 gün oluyor hapı kullanali 14 bu gün lekelenmem gelmeye başladı hiçte böyle hap kullanmadım adetmi oldum acaba tamda 15 gün sonra bilemedim de bu hap adeti nasıl ayarliyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40 ım çıktıktan sonra aşırı kanamam oldu çok fazla doktor Qlairista adında doğum kontrl hapı verdi 40 ım cikali 15 gün oluyor hapı kullanali 14 bu gün lekelenmem gelmeye başladı hiçte böyle hap kullanmadım adetmi oldum acaba tamda 15 gün sonra bilemedim de bu hap adeti nasıl ayarliyor
Canım bi kutu bittikten sonra 1 hafta ara veriyorsun adet olsan da olmasan da 1 haftanın sonunda yeni pakete başla adetli de olsan kullan öyle öyle zamanla düzene girersin

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Qlarista28 tablet ara vermek yok. Ilk kullanılan ayda sürekli ara kanama oluyor. Ben adet düzensizliği için kullanmıştım ama yasmin daha iyi geldi bana

F

Fatma Şahin

Guest
Emziriyorsaniz qlarista degil Ceresetta kullanin.ben 5 yıldır kullanıyorum fakat şuan hamileyim. İlk yılda ceresetta kullandim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
21 günlük tablet şeklinde değil mi? Eğer öyle ise; bitince 7. Gün tekrar yeni tablete başlıyorsun.

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bi kutu bittikten sonra 1 hafta ara veriyorsun adet olsan da olmasan da 1 haftanın sonunda yeni pakete başla adetli de olsan kullan öyle öyle zamanla düzene girersin
İçinde 28 tane var cnm ara verilmiyor heralde bende ilk defa kullnyrm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kullanıyorum canım ara vermiyorum ama ben benimde kullanalı bu ikinci adetim ayni lekelenme şeklinde 7 8 gün geliyor sonra geciyor
Normal o zamn demi ara lekelenme aynı haptan kullnyrsun demi

Qlarista28 tablet ara vermek yok. Ilk kullanılan ayda sürekli ara kanama oluyor. Ben adet düzensizliği için kullanmıştım ama yasmin daha iyi geldi bana
Bende bilmiyrmki cnm kanamam geçsin düzene girsin diye verdi doktr iki ay kullnp bırakıcm inş

Emziriyorsaniz qlarista degil Ceresetta kullanin.ben 5 yıldır kullanıyorum fakat şuan hamileyim. İlk yılda ceresetta kullandim
Bebeğimi kaybettm cnm kanamam kesilsin diye verdi doktr düzene girsin diye emzirmede olmadığı için hemen kanama olayına adete geçti değişik bir şey oldu hormnlarim bozulduğu icin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İçinde 28 tane var cnm ara verilmiyor heralde bende ilk defa kullnyrm

Normal o zamn demi ara lekelenme aynı haptan kullnyrsun demi

Bende bilmiyrmki cnm kanamam geçsin düzene girsin diye verdi doktr iki ay kullnp bırakıcm inş

Bebeğimi kaybettm cnm kanamam kesilsin diye verdi doktr düzene girsin diye emzirmede olmadığı için hemen kanama olayına adete geçti değişik bir şey oldu hormnlarim bozulduğu icin
Canım bana öyle demişti ebeler o şekilde kullandım hep, hapı her ay 1 hafta bırakmazsan bi süre sonra adette görmezsin. Gerçi kullanılan ilaca göre de değişebilir diye de duymuştum ben yasmin kullandım onun kullanımı o şekildeydi. En güzeli kullandığın ilaca göre bi sağlık ocağındaki ebe ye falan danışmak olur 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar