Doğum kontrol hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Doğum kontrol hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 662 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Doğum kontrol hapı
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda carezatta kullanan var mı nasıl kullanılacak adet görmüyorum da bide yan etkisi çok var mı emziriyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım emzirirken normalde doğum kontrol hapı kullanılmaz diye biliyorum ama
Evet çünkü ilaçlar ne kadar östrojen içeriyoe normalde emziren annelerin kullanmaması gereken bir içerik bu arkadaşın ilacı da ne kadar az kullanılıyor dese de bir miktar anne sütüne geçiyormuş. Bu yüzden önerilmiyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet çünkü ilaçlar ne kadar östrojen içeriyoe normalde emziren annelerin kullanmaması gereken bir içerik bu arkadaşın ilacı da ne kadar az kullanılıyor dese de bir miktar anne sütüne geçiyormuş. Bu yüzden önerilmiyor
Aynen öyle canım bende öyle biliyorum hemşire de bana öyle söylemişti bebeğini etkiler sakın demisti işte tam da emin olamamıştım.cnm ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle canım bende öyle biliyorum hemşire de bana öyle söylemişti bebeğini etkiler sakın demisti işte tam da emin olamamıştım.cnm ❤️
Evet canım birde normalde bebek kız yada erkek fark etmiyor ilaç onun vucudna geçince Allah göstermesin doğurganlığına zarar verebilir diye ben çok korkuyorum hafife alınacak bir şey değil yani

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Evet canım birde normalde bebek kız yada erkek fark etmiyor ilaç onun vucudna geçince Allah göstermesin doğurganlığına zarar verebilir diye ben çok korkuyorum hafife alınacak bir şey değil yani
Aynen öyle o kadar ki zararlı ay inanır mısın bende çok korkuyorum gerçekten ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle o kadar ki zararlı ay inanır mısın bende çok korkuyorum gerçekten ya
Evet normalde hayatı boyunca ilişki yaşamamış bireylerlin doğum kontrol hapı kullanması önerilmiyor. Bilirsin kuzenimin yıllardır çocuğu olmuyordu annesi küçükken regl ağrısı yüzünden ona doğum kontrol hapı bile kullandırmış. Kızın doğurganlığı ve reglını tamamen mahvetmişti ilaç. Kayea şuan 18 aylık ben bir kere bile kullanmadım şimi rabbim nasip ederse ikincş doğunca yine kullanmayacağım. Sprial tsktoracam doktor alerji yapar sana diyor ama deneyeceğim yoksa böyle olmaz

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Evet normalde hayatı boyunca ilişki yaşamamış bireylerlin doğum kontrol hapı kullanması önerilmiyor. Bilirsin kuzenimin yıllardır çocuğu olmuyordu annesi küçükken regl ağrısı yüzünden ona doğum kontrol hapı bile kullandırmış. Kızın doğurganlığı ve reglını tamamen mahvetmişti ilaç. Kayea şuan 18 aylık ben bir kere bile kullanmadım şimi rabbim nasip ederse ikincş doğunca yine kullanmayacağım. Sprial tsktoracam doktor alerji yapar sana diyor ama deneyeceğim yoksa böyle olmaz
Yaaa çok çok üzgünüm 🥺 evet bayağı bir etkiliyor canım ya Rabbim inşallah yine de nasip eder ya bak nelere mal olmuş üzüldüm ya spirali de dene olmzsa başka çözümler denersin bir canım spiral herkese yaramıyor ya

Tüm sayfalar yüklendi.