Doğum kontrol hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Doğum kontrol hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 483 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Doğum kontrol hapı
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım benim geçmiyor işte 🙄🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya eşim diyoki iğneyi bırak bu sefer çok dikkat edicem ama ben güvenmiyorum bi kere yaşadım oldu hadi bişey olmaz dedik sanki kaç çocuğumuz varda bu kadar abartiyoriz iki oldu ikiside pes peşe olunca çok zorlandım büyüğüne çoğu konuda haksızlık ettim tamam büyük konuşmuyorum kesinlikle olmaz demiyorum Allah'ın takdiri ama şu an için çok erken yani olacaksa da doğru zaman da olsun istiyorum en azından oğlum üç yada dört yaşına girsin öyle istiyorum 🥺
Aynen canım çok doğru düşünüyorsun peş peşe 3 çocuk büyütmek çok zor belki bilirsin benimki öyle oldu kızım 2 yaşına yeni girdi 3. Çocuğum oldu çok zorlandım birde yardım edecek kimsem yoktu Allah bilir tabikide ama 3. Çocuğu şuan istemiyorsan korun hiç eşine bırakma bende güvendim eşime 3 çocuk oldu 🤭

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım çok doğru düşünüyorsun peş peşe 3 çocuk büyütmek çok zor belki bilirsin benimki öyle oldu kızım 2 yaşına yeni girdi 3. Çocuğum oldu çok zorlandım birde yardım edecek kimsem yoktu Allah bilir tabikide ama 3. Çocuğu şuan istemiyorsan korun hiç eşine bırakma bende güvendim eşime 3 çocuk oldu 🤭
Biliyorum canım iki çocuk bu kadar zorsa üç nasıl acaba 🤩Allah yardımcın olsun inşallah bende senin gibi tek başıma bakıyorum yardım edecek kimse yok ve o kadar sorunlu bebekler ki durmadan ağlayan 😭 çok zor gerçekten canım eşim de istemiyor bende yani şu an kesinlikle düşünmüyoruz ama her yolun dezavantaji var işte özellikle bu adet çok fazla ya🥺

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum canım iki çocuk bu kadar zorsa üç nasıl acaba 🤩Allah yardımcın olsun inşallah bende senin gibi tek başıma bakıyorum yardım edecek kimse yok ve o kadar sorunlu bebekler ki durmadan ağlayan 😭 çok zor gerçekten canım eşim de istemiyor bende yani şu an kesinlikle düşünmüyoruz ama her yolun dezavantaji var işte özellikle bu adet çok fazla ya🥺
Aynen öyle canım prezervatif kullanabilirsiniz yani hep senin birşeyler yapman gerekmiyor eşinde yapmalı evet benim kızımda öyle herşeye ağlar herşey aniden olsun ister inatmı inat dediğim dedik bir çocuk bebekten ćok o beni yorar

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım prezervatif kullanabilirsiniz yani hep senin birşeyler yapman gerekmiyor eşinde yapmalı evet benim kızımda öyle herşeye ağlar herşey aniden olsun ister inatmı inat dediğim dedik bir çocuk bebekten ćok o beni yorar
Off bilmiyorum canım 🙄 ya zaten bu devirde uslu çocuk yokki 🤷Allah yardımcımz olsun inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar