Dogum kontrol ignesi kullanan varmıydı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Dogum kontrol ignesi kullanan varmıydı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 891 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum kontrol ignesi kullanan varmıydı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar arkadaş bana dedi 3 aylık igne varmış kullanan varmıydı zamanında ve acıyormuydu
Yengem kullanmıştı işe yarıyor açıyor falan da dememisti çok uzun süre kullanildiginda hormonları etkiliyor diye biliyorum mesela adet görmen 5 gün surecekse 10 gün sürüyor şeklinde demişti onun dışında bilgim yok cnm

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar arkadaş bana dedi 3 aylık igne varmış kullanan varmıydı zamanında ve acıyormuydu
Ben 1 tane vurdum o iğneden 2.sini vurmayı düşünmüyorum. Uzun süre kullanımda yumurtalıklar tembelleşiyormuş. Çünkü iğne yumurtlamayı engelliyor. Aile hekimine sordum yok öyle birşey kullana bilirsin dedi ama çevremde uzun süre kullanıp yeniden hamile kalmak isteyip kalamayan var bide kilo yapıyor. Bide her hekimin görüşü aynı olmuyor kimisi tavsiye ediyor kimisi etmiyor. Ben bunları duyduktan sonra devan etmemeye karar verdim. Spiral düşünüyorum ama oruçtan sonra takmayı düşünüyorum çünkü spiralde ilk aylarda uzun süre kanama yapıyor lekelenmeye yapıyor. Bi tane iğne vurdum o da lekelenme yaptı toplamda 3 haftaya yakın adetim sürdü.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 tane vurdum o iğneden 2.sini vurmayı düşünmüyorum. Uzun süre kullanımda yumurtalıklar tembelleşiyormuş. Çünkü iğne yumurtlamayı engelliyor. Aile hekimine sordum yok öyle birşey kullana bilirsin dedi ama çevremde uzun süre kullanıp yeniden hamile kalmak isteyip kalamayan var bide kilo yapıyor. Bide her hekimin görüşü aynı olmuyor kimisi tavsiye ediyor kimisi etmiyor. Ben bunları duyduktan sonra devan etmemeye karar verdim. Spiral düşünüyorum ama oruçtan sonra takmayı düşünüyorum çünkü spiralde ilk aylarda uzun süre kanama yapıyor lekelenmeye yapıyor. Bi tane iğne vurdum o da lekelenme yaptı toplamda 3 haftaya yakın adetim sürdü.
Ay hiç adeti sevmem ben benimki 3 gün sürer cnm nasıl korunacamya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sırf regl dönemini uzattığını duyduğum için vazgeçtim
Bende sevmiyorum regl çok uzn olunca ama hap öyle degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sırf regl dönemini uzattığını duyduğum için vazgeçtim
Bende sevmiyorum regl çok uzn olunca ama hap öyle degil

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Eltim kullnadi adetten kesildi kız almış bir telaş seni valla o telaş ben dede var ne yapacağımı bilmiyorum şuan kafam rahat daha 33 günlüğüz zamanı gelirse naparim bilmiyorum ben süt korur hiç adet olmam sütten kesene kadar ama bu sezeryan olduğu için riske atamam en güzel hap galiba altı aydan sonra başka da naparim bilmiyorum

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Eltim kullnadi adetten kesildi kız almış bir telaş seni valla o telaş ben dede var ne yapacağımı bilmiyorum şuan kafam rahat daha 33 günlüğüz zamanı gelirse naparim bilmiyorum ben süt korur hiç adet olmam sütten kesene kadar ama bu sezeryan olduğu için riske atamam en güzel hap galiba altı aydan sonra başka da naparim bilmiyorum
40 çıksın kullan süte güvenme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar