Sorum var Dogum korkum var gebelik haftasi 36

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benovse tarafından oluşturulan Dogum korkum var gebelik haftasi 36 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 634 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum korkum var gebelik haftasi 36
Konbuyu başlatan Benovse
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Documentary korkumu Basil gene bilirim gebelik haftasi 36
Ben kimseyi dinlemedim,internetten de açıp bakmadım.Bir de herkes doğuruyor babaannem bile 7 kere doğurmuş bir de amcamları evde doğurmuş diye düşündüm.Allah yardımcın olsun asıl serüven zaten doğunca başlıyor şimdinin kıymetini bil bol bol uyu benimki 7 aylık bir gece tam rahat uyuyamadım sabah zaten peşinde koşturmaca 😅

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben kimseyi dinlemedim,internetten de açıp bakmadım.Bir de herkes doğuruyor babaannem bile 7 kere doğurmuş bir de amcamları evde doğurmuş diye düşündüm.Allah yardımcın olsun asıl serüven zaten doğunca başlıyor şimdinin kıymetini bil bol bol uyu benimki 7 aylık bir gece tam rahat uyuyamadım sabah zaten peşinde koşturmaca 😅
Hala ayakdayiz🙄🙄🙄🤦‍♀️ gözlerim gidiyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum birşey soracam aklıma takıldı doktor rop var bebeğin gözünde dedi😓
Uzağı göremiyor gözlük verdiler bir de anomali olan bi bölge varmış lazerle etrafını çevirdiler 3 yaşında belli olacakmış ne kadar sıkıntısı olduğu, çok şükür engelli kategorisine girmiyormuş gerileme de varmış hem düzelme ihtimali de var Allahın izniyle inşallah 🤲 🥰 Umut nasıl iyi mi arada görüyorum soranlar oluyor onun için sormuyorum canım yanlış anlama aklımdasın yoksa 🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Uzağı göremiyor gözlük verdiler bir de anomali olan bi bölge varmış lazerle etrafını çevirdiler 3 yaşında belli olacakmış ne kadar sıkıntısı olduğu, çok şükür engelli kategorisine girmiyormuş gerileme de varmış hem düzelme ihtimali de var Allahın izniyle inşallah 🤲 🥰 Umut nasıl iyi mi arada görüyorum soranlar oluyor onun için sormuyorum canım yanlış anlama aklımdasın yoksa 🥰
Oyyy çok şükür kuzum çok sevidnim ne güzel haber rabbim evlatlarımıza sağlık sıhat versin inşallah Allah razı olsun canım benim rop medmek kötü birseyni carsamba randevumuz var göz için aklıma takılıp üzülüyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy çok şükür kuzum çok sevidnim ne güzel haber rabbim evlatlarımıza sağlık sıhat versin inşallah Allah razı olsun canım benim rop medmek kötü birseyni carsamba randevumuz var göz için aklıma takılıp üzülüyorum
Amin canım inşallah 🤲 Prematürelerde olabiliyormuş ama onların tedavisi varmış diye söylemişlerdi göze vitamin takviyesi yapıyorlarmış bizim durum çok farklı bizde direkt damar oluşmamış mühim olan sağlıkları ne yapalım çok da strese girme her şey olacağına varıyor, benim en çok takıldığım ehliyet mevzusuydu ona da sıkıntı olmaz dediiler sadece polis asker olamazmış rapor da o şekildedir bize rapordan bahsetmediler 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar