Doğum korkusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Doğum korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,792 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum korkusu
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esoşe

Ecrin an.2121

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yada böyle doğacak bebeğin o yüzünden kimsenin doğum hikasini dinleyip boş yere korku yapma doğum normal bı surectir insanlar sadece çok abartarak anlatıyorlar yani madem o kadar zor diyelim niye insanlar bı taneyle yetinmeyip 4 tane 5 tane getiriyor bende sezryan oldum tam canin açıyor ama ölmüyor insan o yüzden kimseyi dinleme kendi doğumuna odaklan. Unutma korkmam sadece seni yorar başka bi işe yaramaz.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yada böyle doğacak bebeğin o yüzünden kimsenin doğum hikasini dinleyip boş yere korku yapma doğum normal bı surectir insanlar sadece çok abartarak anlatıyorlar yani madem o kadar zor diyelim niye insanlar bı taneyle yetinmeyip 4 tane 5 tane getiriyor bende sezryan oldum tam canin açıyor ama ölmüyor insan o yüzden kimseyi dinleme kendi doğumuna odaklan. Unutma korkmam sadece seni yorar başka bi işe yaramaz.
Cnm Allah seni inandırsın ilk oglum sezeryanla oldu genel anestezi altında hemen emxirdim kalktım ayaga tek başıma cnm hiç acımadı daha yeni 18 dim oglum 6 yaşında şimdi 28 +3 günlüyüz yine hamileyim sezeryan

Ecrin an.2121

Kayıtlı Üye
rank
Cnm Allah seni inandırsın ilk oglum sezeryanla oldu genel anestezi altında hemen emxirdim kalktım ayaga tek başıma cnm hiç acımadı daha yeni 18 dim oglum 6 yaşında şimdi 28 +3 günlüyüz yine hamileyim sezeryan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte bu gün kadinlar böyle olsa yeni dogun yapcak anneleri bu kadr korkutmasalar ne güzel olurdu beni de o kadr doğumdan korkuttular gittim sezeryan oldum ama pişman oldum keşke normal dogursaydim dedim. Şimdi ikinci gebeliğim benim normal çok istiyorum insAllah nasip olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte bu gün kadinlar böyle olsa yeni dogun yapcak anneleri bu kadr korkutmasalar ne güzel olurdu beni de o kadr doğumdan korkuttular gittim sezeryan oldum ama pişman oldum keşke normal dogursaydim dedim. Şimdi ikinci gebeliğim benim bakcak kimsem olmadigi için normal çok istiyorum insAllah nasip olur

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yaa işte bilmeden gitmek daha iyi gerçekten allah herkesi bir avazda kurtarsın inşallah kolay doğumlarımız olsun. Aynen dediğin gibi okumak çok etkiliyor gerçekten kendimi yatıştırıyorum hele ultrasonda bebeğimi gördüğümde hemen doğsun istiyorum ama biri ben böyle doğurdum şöyle oldu deyince başlıyor anlatmayın dediğim haldede yok yok neyle karşılaşacağını bilerek git demeleri yokmu
Olumlu düşünerek sende kendini nöturle 🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba kızlar kendili böyle strese sokmak istemiyorum ama sona geldikçe beni telaş alıyor. 36.haftaya girdik bende iyice bi endişe korku sardı nasıl doğurcam nasıl bi ağrı sancı olcak yırtılması kesilmesi dikilmesi kafayı yicek gibi oluyorum bazen biraz strese girip sonra kendimi rahatlatabiliyorum ama yine düşünceler geliyor. Sağlık ocağında ki hemşire 36.haftadan itibaren doğum beklenir normaldir dedi daha çok heycan yaptım nasıl rahatlıcam bilmiyorum
Allah saglikla qucagina almayi nasib etsin

Tüm sayfalar yüklendi.