Doğum korkusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnar_bayramli tarafından oluşturulan Doğum korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,157 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum korkusu
Konbuyu başlatan Gülnar_bayramli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Gülnar_bayramli

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kizlar daha 17 haftadayim ve doğum korkusu git gide artiyor.😕sizce sezeryanmi normal doğummu ben normal istiyorum ama emin diyilim

Mlkmlk

Guest
rank
Şayet normal doğuma elverişliyse kesinlikle normal doğum .Normal doğum için sancı süreci zor fakat toparlanma süreci çabuk oluyor .. Sezeryanda ise doğum kolay ama toparlanma süreci ,ameliyat yarası, sancisi vs .. Bu arada ilki normal doğumdu ve senin gibi normal doğumdan korkuyorum ama yine de tercihim normal doğum olacak

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kizlar daha 17 haftadayim ve doğum korkusu git gide artiyor.😕sizce sezeryanmi normal doğummu ben normal istiyorum ama emin diyilim
Korkma bak benim de ilk çocuğum ve 34 haftalığız haftalar kaldı doğumuma ama düşünmüyorum nasıl doğrucam nasıl olacak diye doktor normal dedi bende normal istiyorum normal doğumdan korkma bak vücut kendisini hazır hissettiği zaman doğum gerçekleşiyor yani sancın oluyor oluyorda çocuğun nasıl çıktığını sende anlamıyorsun kendine stres yapma ben sadece heyecan yapıyorum 😃 🥰 o yüzden düşünme bunlarla alakalı videolarda izleme

Gülnar_bayramli

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bak benim de ilk çocuğum ve 34 haftalığız haftalar kaldı doğumuma ama düşünmüyorum nasıl doğrucam nasıl olacak diye doktor normal dedi bende normal istiyorum normal doğumdan korkma bak vücut kendisini hazır hissettiği zaman doğum gerçekleşiyor yani sancın oluyor oluyorda çocuğun nasıl çıktığını sende anlamıyorsun kendine stres yapma ben sadece heyecan yapıyorum 😃 🥰 o yüzden düşünme bunlarla alakalı videolarda izleme

Tamam tesekkur ederim canim bende normal dogum istiyorum etrafimdakiler sezeryan ol diyor normal dogum zor diyolar

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Tamam tesekkur ederim canim bende normal dogum istiyorum etrafimdakiler sezeryan ol diyor normal dogum zor diyolar
3 ünü de normal dogurdum. İlk ikisini epidural normal oldum dayanıksızım diye. Cok korkuyorsan gider bi iğne yaptırırsın sancın 160 lara cıkar hissetmeden normal dogurursun. Sezeryana gerek yoksa keainlikle normal.

Tüm sayfalar yüklendi.