Sorum var Dogum mu basladı sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Dogum mu basladı sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 983 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum mu basladı sizce
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardim eder mısınız 3 gün önce nisan geldi bugun de anlam veremediğim tarif edemedigim bi ağrı var 6 dakika bi oluyor ve 1 dakika sürüyor ilk doğumum anlayamadım belimde tam bir ağrı yok ama bu ne 😢😢 38+2 haftaligim
Kuzum bi gidin hastaneye nolur normal başlamış da olabilir eğer değilse geri gönderirler ama riske atma kendini

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardim eder mısınız 3 gün önce nisan geldi bugun de anlam veremediğim tarif edemedigim bi ağrı var 6 dakika bi oluyor ve 1 dakika sürüyor ilk doğumum anlayamadım belimde tam bir ağrı yok ama bu ne 😢😢 38+2 haftaligim
Canım doğumun başlamış olabilir zaten doğum sancısı belden kasığa doğru vuruyor çok şiddetli rabbim bebişini sağlık kucağına almayı nasip etsin inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bu kesinlikle doğum belirtisi hemen doktora görün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar