Doğum Nasil basladi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Doğum Nasil basladi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,997 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum Nasil basladi
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linanka

İklim

Kayıtlı Üye
rank
😄 Hiç bişey olmadı gayet iyiydim öyle ağrım faladan olmadı sancimda yoktu hiç öyle sancım neyim olmamıştı hamilelik boyunca muayne gitmiştim oturdum sıra bekliyodum bianda geldi hiç durmadı
Aminnn🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kismet iste, hic belli olmuyor :)
Aynen 😊

Kismet iste, hic belli olmuyor :)
Aynen 😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar, herkeste degisik oluyor tabi, ama suyu gelenler veya nisani gelenler, ondan once bir sinyal aldiniz mi, yani agri aci gibi, baska bir degisim, yoksa direkt suyu patlayanda var mi? Nisan gelmesi aciliyeti gostermiyor degil mi, asil su patlayinca acil hastaneye gidilmeli, dogru mu dusunuyorum?
Benim doktor muayenesinden sonra nışanım geldi nışandan 2 saat sonra regl sancısı başladı şiddetlendi hastaneye gittim doktor suyu kendi patlatınca asıl sancılarım başladı. Ama bunların öncesinde akıntım aşırı derece çoğalmıştı kilot yetiştiremiyordum

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim size sünnetullaha göre harika bir dogum nasip etsin inşallah 🌺
Insallah, amin ❤️

Benim doktor muayenesinden sonra nışanım geldi nışandan 2 saat sonra regl sancısı başladı şiddetlendi hastaneye gittim doktor suyu kendi patlatınca asıl sancılarım başladı. Ama bunların öncesinde akıntım aşırı derece çoğalmıştı kilot yetiştiremiyordum
Desisik durun heerkeste :) vakti zamani gelince oluyor hersey herhalde

Aynen canım benim ılkde Nisan geldi 2 saat sonra sancı basladı 2.de suni sancı ile baslattılar 40 haftaya yaklasmıstı ne acılma ne sancı vardı suni ile basladı
Annem yok, anneligin ne kdr zor oldugunu simdi daha iyi anliyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.