Doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,816 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum parası
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı
A

Adsız anne adayı

Guest
Öncelikle hayırlı olsun bebisin rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlısıyla önce bebisin kimliği çıkıyor sonra doğum yardım başvurusu yapılıyor e devletten bı kontrol et belkide eşin halletmistir kimlik çıkarma esnasında benim öyle olmuştu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 Eylülde dogum yaptım dogum parasını nasıl alabilirim devletin vercegı 300 tlyı nereye başvuru yapmam lazım İstanbulda yasıyorum bilen varsa yazabılır mı acaba
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün doğum raporunla sosyal hizmetlere gidiyorsun orda başvuru yapıyorsun sonra senin adına ptt ye yatıyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 Eylülde dogum yaptım dogum parasını nasıl alabilirim devletin vercegı 300 tlyı nereye başvuru yapmam lazım İstanbulda yasıyorum bilen varsa yazabılır mı acaba
Esim kızımın kimliğini çıkartırken yapti cnm doğum raporunu getirdi orda sosyal hizmetlere baş vurdu sonra e devletten takip ettim PTT yatti cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütmeyi nasıp etsin insallah🤲🙏 Doğum parasına gelince de bizde başvuru yaptik ptt den yatucakmis e devlet üzerinden konrtol sağlayın dediler yattıp yapmadığını 50 gün içinde yatıyormuş ama daha yatan olmadı 50 günü coktan geçti 🤣🤣🤣

O süt parası ptt den alınıyor ama öncesinde başvuru yapılıyormuş sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayir ben emziremedım de 40 günlükten itibaren özel siparişle tıbbi mama kullanıyoruz. 300 TL süt parasıymış şuanda 1 paket sütun fiyatı bile 15 TL iken 300 TL vermeleri de şaka gibi bence ama neyse 😃

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bende 19 Eylül de doğum yaptım SGK ya gidip başvuru formu doldur bir iki aya yatar para bende başvuru yaptım ama daha yatmadi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar