Sorum var Süt parası doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubaa tarafından oluşturulan Süt parası doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,407 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt parası doğum parası
Konbuyu başlatan Tubaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayazmasal

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Birşey yapmadım hesaba yatmıştı bizim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Birşey yapmadım hesaba yatmıştı bizim
Banka fark ediyor mu hülya benim akbank bankamatiğim var eşimin de iş bankası akbank ve ziraat hesabı var bize yatmadı hatta doğa daha 40 günlüktü aradık sgk idi sanırım şehir hastanesi doğum bilgilendirmesi yapmamış diye bilgim gözükmüyormuş hastaneyi arayın dedi orayı da aradık açmadılar uğraşmadık daha

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Banka fark ediyor mu hülya benim akbank bankamatiğim var eşimin de iş bankası akbank ve ziraat hesabı var bize yatmadı hatta doğa daha 40 günlüktü aradık sgk idi sanırım şehir hastanesi doğum bilgilendirmesi yapmamış diye bilgim gözükmüyormuş hastaneyi arayın dedi orayı da aradık açmadılar uğraşmadık daha
Kuzum bizimki akbankti şehir Hastanesi'nde doğum yaptım yatmıştı hemen hata iki bebeğinde doğum parası yatti

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Doğum parası bana da yattı canım e-devlette tanımlı olan ibanim var geçen paralar direkt oraya aktarılıyor emzirme süt parası ise iki hafta önce eşime yattı canlarım kızım 7 aylık olacak ben telefon üzerinden doğum parasına yazılmıştım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Süt parası ne kadar ve nasıl başvurabilirim
Canım o kendisi yattı eşi sigortalı çalışana hep yatıyor bir kerelik 520 TL yattı eşine direk yatıyor öyle biliyorum netten yine de bir bak çünkü bn aradim onunla ilgili işlem olmaz demişlerdi geçenlerde eşim söyledi yattı diyw

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Doğum parası bana da yattı canım e-devlette tanımlı olan ibanim var geçen paralar direkt oraya aktarılıyor emzirme süt parası ise iki hafta önce eşime yattı canlarım kızım 7 aylık olacak ben telefon üzerinden doğum parasına yazılmıştım
Canım dört aylık bir sigorta geçmişim var süt parası verilmez mi bana

Tüm sayfalar yüklendi.