Sorum var Süt parası doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubaa tarafından oluşturulan Süt parası doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,437 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt parası doğum parası
Konbuyu başlatan Tubaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayazmasal

can kızım

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
İki yıla kadar deniyor ama sen bi sor derim bakarsın paranı tüm verirler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rusya yazıyor hazırlıyorum bavulları 🤣🤣

İki yıla kadar deniyor ama sen bi sor derim bakarsın paranı tüm verirler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rusya yazıyor hazırlıyorum bavulları 🤣🤣
Canım ama gelip burda doğurman bura vatandaşı olman gerek 😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğa yardım bakımından en iyi ülke sanırım benim bulunduğum yer.🙂 18 yaşında doğurursan genç anne olduğun için 56 bin veriyorlar. çocuğa 1 seferlik 585bin buranın parasıyla para veriliyor. istersen o paraya geleceyi için toprak araba ala bilirsiniz yada okulu için yatırım. Her ay 12 bin veriyorlar 18 yaşına kadar. Hamile olunca ilk 3 ayından sonra her ay 13 bin anneye veriyolar. doğurduktan sonra yine 12 bin oluyor ve diyer cocuğa verdikleri gibi 585 bin bir seferlik yine veriyorlar. Üstelik aralarında 3 yaşdan az fark varsa 80 bin bi kerelik para yine veriliyor. Tabi bizim buranın parasıyla sizde ne kadar tutuyor hesaplıyamadım. 1,2 ayına kadar her 2 günde bir doktor eve geliyor bebeyi kontrole sonra her ay kendin götürüyorsun. özellerden başka bütün hastaneler ücretsiz Oluyor. doğum ücretsiz 5 gün kalıyorsunuz hastanede.çıkışta size 20 bin deyerinde bebek bakım ürünleri ve çantası veriliyor ya onu alıyorsun ya parasını. Yani bebeklere ve kadınlara karşı çok dikkatciller. Benim bilmediyim daha başka bi sürü yardım paraları var.
Ayy nekadar güzelmiş bizim burdada vermemek için bin bir türlü bahane uyduruyorlar verecekleride küçük bir miktar

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ayy nekadar güzelmiş bizim burdada vermemek için bin bir türlü bahane uyduruyorlar verecekleride küçük bir miktar
Canım benim doğduğum yerdede de öyleydi hiç bir yardım vermiyorlar çocuklara. her yıl çocuk parası müzakire olunuyor ama ortada bişey yok. ama burda öyle deyil burdaki bebekler hamile kadınlar o konuda şansılı

Tüm sayfalar yüklendi.