Sorum var Doğum sancılarım gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde LORİNİN ANNESİ tarafından oluşturulan Doğum sancılarım gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,705 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sancılarım gelmiyor
Konbuyu başlatan LORİNİN ANNESİ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ümm Fatıma

LORİNİN ANNESİ

Kayıtlı Üye
rank
🤭anladim taze yiyorum kac gundur tamam yarin kuru hurma aldirtim kac tana yimaliyim gunda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evetya ne bilim canim kac kilo yedim ya diyorum niye etkisi günde beş altı tane ye

Hayır tatlım doğurmadım bekliyorum 40 haftalık olduk bu hafta sonu geçsin sancim gelmezse doktora gidecem
Bende bugün 40. Haftamdayim korkuyorum kordon dolanması kaka yemesi falan olacak diye

Hayır tatlım doğurmadım bekliyorum 40 haftalık olduk bu hafta sonu geçsin sancim gelmezse doktora gidecem
Bende bugün 40. Haftamdayim korkuyorum kordon dolanması kaka yemesi falan olacak diye
Kuzum benim de iyi ki normal oldu 40 haftada �kincisi de 40+2 ile kontrole gittim suyumun azaldığını ve bebeğin kilolu olduğunu söylediler suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryana alındım
Kuzum benim de iyi ki normal oldu 40 haftada �kincisi de 40+2 ile kontrole gittim suyumun azaldığını ve bebeğin kilolu olduğunu söylediler suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düştüğü için acilen sezeryana alındım
Ayy korktum şimdi su geliyor muydu senden suyun neden azaldı ki

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank

Ayy korktum şimdi su geliyor muydu senden suyun neden azaldı ki
Bende ondan korkuyorum pazartesine kadar sancim gelmezse bizim burdaki doktora gidecem izine gitmişti geliyormuş inşallah bir şey olmaz bebişlerimize hayırlısıyla kucağımiza alırız inşallah 💕💞💗💞💗

S

Senin gibi

Guest
39+3 deyim hâlâ doğumUm olmadı ??
Merhaba bende öyleyim doktorum kesenin kalın olduğunu büyüzden bebeğin keseyi yırtmakta zorlandığını ve sıçakta kalıp asla soğukta kalmamamı söyledi ve şunlarıda ekledi çörek otu ve kabuğuyla bademi kaynatıp suyunu sıcak sıcak bolca iç ve bolca çikolata ye dedi 3 gün verdi olmaz ise gel dedi dün başladım hayırlısı olsun.

LORİNİN ANNESİ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende öyleyim doktorum kesenin kalın olduğunu büyüzden bebeğin keseyi yırtmakta zorlandığını ve sıçakta kalıp asla soğukta kalmamamı söyledi ve şunlarıda ekledi çörek otu ve kabuğuyla bademi kaynatıp suyunu sıcak sıcak bolca iç ve bolca çikolata ye dedi 3 gün verdi olmaz ise gel dedi dün başladım hayırlısı olsun

Merhaba bende öyleyim doktorum kesenin kalın olduğunu büyüzden bebeğin keseyi yırtmakta zorlandığını ve sıçakta kalıp asla soğukta kalmamamı söyledi ve şunlarıda ekledi çörek otu ve kabuğuyla bademi kaynatıp suyunu sıcak sıcak bolca iç ve bolca çikolata ye dedi 3 gün verdi olmaz ise gel dedi dün başladım hayırlısı olsun.
Ya öyle mi
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Bende ondan korkuyorum pazartesine kadar sancim gelmezse bizim burdaki doktora gidecem izine gitmişti geliyormuş inşallah bir şey olmaz bebişlerimize hayırlısıyla kucağımiza alırız inşallah 💕💞💗💞💗
Benimde 40+1 doğumum oldu bi 2 gün önce hastaneye gittim hiç bişey çıkmadı sancı bile suyum yerindeydi nişan gelmedi o gece eşimle birlikte olduk ondan sonra sancım başladı bi gün akşama kadar bekledim evde sancı çektim 3 cm açılmayla gittim bol bol yürüyüş yap Rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍 iyi düşün iyi olsun 🙂 kendini kasma sakın korkma herşey güzel olcak 😍

LORİNİN ANNESİ

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 40+1 doğumum oldu bi 2 gün önce hastaneye gittim hiç bişey çıkmadı sancı bile suyum yerindeydi nişan gelmedi o gece eşimle birlikte olduk ondan sonra sancım başladı bi gün akşama kadar bekledim evde sancı çektim 3 cm açılmayla gittim bol bol yürüyüş yap Rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍 iyi düşün iyi olsun 🙂 kendini kasma sakın korkma herşey güzel olcak 😍
40+3 hâlâ sancı nişan - su gelmesi yaşamadım
Sezeryan olmak istemiyorum her gün ilişkiye de giriyoruz ama olmadı hafif sancı oluyorum ama doğum sancısı değil sanırım bugün nst ye gidecem bakalım noulacak

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım benim 💞💞💞💗

Tüm sayfalar yüklendi.