Sorum var Dogum sancisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kub1rra_ tarafından oluşturulan Dogum sancisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 251 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum sancisi mi
Konbuyu başlatan kub1rra_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

kub1rra_

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 36+6 haftalik oldum sabahtan beridir karnımın alt kısmında ve belimde hafif bir sancı ve ağrı var dogum sancısı mi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar bugün 36+6 haftalik oldum sabahtan beridir karnımın alt kısmında ve belimde hafif bir sancı ve ağrı var dogum sancısı mi
Merhaba sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim yalancı sancı dinlenince geçiyorsa odur ki eğer geçmiyorsa doktora git canım 36+5 de doğum yaptım bndencmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yalancı sancıların başlamış canm doğum sancısı da olabilr bn oglumda 36+5 de doğum yaptım
Bnde 🤗🤗

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum sancıların eğer sık aralıklarla ve belden lasiklara doğru yapılıyorsa ve dinlediğinde pozisyon değiştiğinde geçmiyorsa eğer bu gerçek doğum sancısı idir. Ama lakin hafif bıçak saplantısı gibi ağrılar mevcutsa bunlar yalancı sancidir şuan nasılsın peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar