DOGUM SANCISI NASIL OLUYOR KIZLARR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan DOGUM SANCISI NASIL OLUYOR KIZLARR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,698 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı DOGUM SANCISI NASIL OLUYOR KIZLARR
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Senin Minnoş her iki taraftan da tek torun mu kuzum
Yok iki tarafta da tek torun degil. Benim tarafta ucuncu torun ama tek yakin yorum, digerlerini senede 2 kere ancak goruyorlar bu yuzden ilk yorun gibi oldu. Kayinvalidem 3 yil once vefat etti kayinpederim de cok eskiden vefat etmis. Esimin tarafta 18. Torun 😁😁 ama bizimki gec geldigi icin esim tarafindan fazla kiymetli. Gorumcemler eltilerim falan evliligimin ilk zamani pek bi aktiftiler de benden yuz bulamayinca durakladilar 😁😁

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok iki tarafta da tek torun degil. Benim tarafta ucuncu torun ama tek yakin yorum, digerlerini senede 2 kere ancak goruyorlar bu yuzden ilk yorun gibi oldu. Kayinvalidem 3 yil once vefat etti kayinpederim de cok eskiden vefat etmis. Esimin tarafta 18. Torun 😁😁 ama bizimki gec geldigi icin esim tarafindan fazla kiymetli. Gorumcemler eltilerim falan evliligimin ilk zamani pek bi aktiftiler de benden yuz bulamayinca durakladilar 😁😁
Oooo iyiymis kaynana kayinpeder yok hic gördün mu peki esin cok kucukkem mi vefat etmisler aman yuz verme bosver uzak dursunlar Annenle ayni yerdemi yasiyosun yoksa i başka şehirdemi birtanem

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Oooo iyiymis kaynana kayinpeder yok hic gördün mu peki esin cok kucukkem mi vefat etmisler aman yuz verme bosver uzak dursunlar Annenle ayni yerdemi yasiyosun yoksa i başka şehirdemi birtanem
Annemle aynie yerde yasamak için tasindim 😁 gorumcemler falan da burada yasiyorlar 😁 kayinvalidemi biliyorum, evliligimin 5 yilinda iyi tanidim. Kayinpederimi esim bile cok hatirlamiyor

Tüm sayfalar yüklendi.