DOGUM SANCISI NASIL OLUYOR KIZLARR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan DOGUM SANCISI NASIL OLUYOR KIZLARR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,622 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı DOGUM SANCISI NASIL OLUYOR KIZLARR
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hayırlı Akşamlar Doğum Sancısı Nasıl Oluyor Tecrubeli Annelerim Yardımcı Olurmusunuz🥺
Hiç sancım olmadı canım sezeryan doğum yapdim hemşireler bile nasıl sancım gelmez diye sasirmislardi 🤗normal diye gidip sezeryan oldum epidural oldum bı ara deli gibi sancım geldi hem evde hem hastanede ama iki dk bile sürmedi rabbim tez zamanda senide kurtarsın inşallah kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar Hayırlı Akşamlar Doğum Sancısı Nasıl Oluyor Tecrubeli Annelerim Yardımcı Olurmusunuz🥺
Kuzum gelince anlarsın çünkü gerçekten anlatılamaz, ben suni sancı çektim yalan yok kolay değil zorluğu var ama doğum gerçekleştikten Sonra dokuz ay boyunca çektiğin bütün ağrı acılar inan bir kuş gibi bedeninden uçup gidiyor annenden yeni doğmuş gibi oluyorsun,

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende merak ediyorum bugün hastaneye gitti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hasteneye gidecekti
Gamzem hastanede şarjım bitti oradan amcamlara gittik eve şimdi geldim ogludlarim 1000 ve 1070 grm olmuşlar 🤩🤩🤩

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar