Doğum sancısı olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Doğum sancısı olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sancısı olabilir mi
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Ben 36+6 haftalik hamileyim Belim ve bacaklarım çok ağriyo bide karnım sertleşiyor ilk gebeliğin pek bilmiyorum sanci mi ne yapmam gerekiyor bu durumda

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 36+6 haftalik hamileyim Belim ve bacaklarım çok ağriyo bide karnım sertleşiyor ilk gebeliğin pek bilmiyorum sanci mi ne yapmam gerekiyor bu durumda
Yalanci sancı olabilir .emin olmak icin doktoruna bi gorun derim gunun gelmis erken dogum yapma ihtimalin olabilir belki ...ben 40+1oldum daha bende bile o şekilde hiç belirti yok

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Bende 37+2 oldum bacaklarımda kötü ağrılar oluyor bu 3 4 gündür adet sancısı gibi sancılarım oluyor bebek bazen bir yerde topluyor kendini taş gibi oluyor karnım benim 2. Gebelik ama ilkte böyle olmamistim neden olduğunu da bilmiyorum

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Bende 37+2 oldum bacaklarımda kötü ağrılar oluyor bu 3 4 gündür adet sancısı gibi sancılarım oluyor bebek bazen bir yerde topluyor kendini taş gibi oluyor karnım benim 2. Gebelik ama ilkte böyle olmamistim neden olduğunu da bilmiyorum
Benim ilk ve öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yalanci sancı olabilir .emin olmak icin doktoruna bi gorun derim gunun gelmis erken dogum yapma ihtimalin olabilir belki ...ben 40+1oldum daha bende bile o şekilde hiç belirti yok
Bence de yalancı sanci gidicem inşallah doktora o günü iple çekiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım son haftalarda bebek aşağı indiği için normal o ağrıların sancıların artması doğum sancısı olsa anlarsın dinlenince geçmez ve giderek şiddeti artar. Sağlıkla alırsın kucağına inşallah bebişini 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.