Doğum sonrası geçmeyen hemoroid 😭😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Doğum sonrası geçmeyen hemoroid 😭😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,253 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum sonrası geçmeyen hemoroid 😭😭😭😭
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben çok kötüyüm tuvalete girmek kabus oldu bana doğumdan sonra hemoroid oldum 6 aydır devam ediyor tualetin önünden bile geçmek istemiyorum tualet sonrası kıvranıyorum sorum şu doğumdan sonra hemoroid olan var mı nasıl geçti dermanı ne bunun oturamıyorum yürüyemiyorum bile çok kötü 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥
Ben hemoroid mi oldum ne oldum bagsur mu bilmiyorum. Kabızlık sorunu vardı bende zaten hamilelikte iyiyce tetikledi birde zedelendiği ne oldu kanamaya başladı artık otururken direk kanama geliyor du şiş et gibi küçük olmuş. Okadar korktum kontrol var haftaya diyeceğim ama araştırmalara göre. Kantaron yağı içip bir kaşık birde pamukla tampon edince gecen oluyor ben hakiki zeytinyağı bikere bikere de kantoron yaptım ses soluk yok şimdilik bikere ettim ama ihmal etmeyip doktora danışcam kabus oldu banada çünkü.

Kızlar ben çok kötüyüm tuvalete girmek kabus oldu bana doğumdan sonra hemoroid oldum 6 aydır devam ediyor tualetin önünden bile geçmek istemiyorum tualet sonrası kıvranıyorum sorum şu doğumdan sonra hemoroid olan var mı nasıl geçti dermanı ne bunun oturamıyorum yürüyemiyorum bile çok kötü 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥
Ben ilk oglumda dogumdan sonra olmusdum 3 kq dogmusdu fazlada deyildi bebek yani ama güçlü ve zamansız ıkınmadan çıkmıştı.
Ve kalıyor ya çıkdıysa . Bende kaldı .senin dediyin gibi kıvranıhordim acıdan bıçak saplanıyor gibime geliyordu

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım canım

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben çok kötüyüm tuvalete girmek kabus oldu bana doğumdan sonra hemoroid oldum 6 aydır devam ediyor tualetin önünden bile geçmek istemiyorum tualet sonrası kıvranıyorum sorum şu doğumdan sonra hemoroid olan var mı nasıl geçti dermanı ne bunun oturamıyorum yürüyemiyorum bile çok kötü 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 Mutlaka yürüyüş yap baharatlı, asitli, fazla yağlı şeyler yeme kafein miktarını düşür , Sebze yemekleri ye bol meyve ye , domates mutlaka tuket , bu arada asit oranı yüksek meyveleri de yememelisin örneğin ekşi erik gibi limon gibi ,tekrar söylüyorum yürüyüş ve bol su en başta şart , şimdi geleyim kendime ben sezeryan doğum yaptım ama gaz çıkarma kenara dursun popo kaşlarımı oynatamiyordum bile o yüzden bana defalarca uyaran ve lavman yaptıkları için sanırım doğumdan bir ay sonra ömrümde görmediğim makat acısıyla cebellestim şuan iyiye gidiyor çünkü yürüyüş ve su tüketimi ile birlikte yazdiklarimi uyguladım şükürler olsun şimdi iyiyim yoksa ne ilaçlar ne yağlar banamisin demiyor ,çok geçmiş olsun

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun meme varmı icerdemi disardami bnde yıllardır var bak şifa bulmak istyrsan şunu yap bn üç kez sülük koydurdum önce bele kuyruk sokumuna hacamat ol aynı gün oraya beş tane fln sülük taktir düzenli yaptr bnm.memeler kocamndi söndü hala varlar ama bnaa hiç bir zarari yok patlamış balon gibiler bn tiksinmeyio devam etseydim hiç kalmazdi ama vücudum alerji oldu çok tiksindim için birde hergeve pamuğa kantoron döküp tampon yap oraya o yağın hücre yenileyici özelliği var cnm mutlaka düzenli neslen acı turşu baharat uzak dur bol su bol hareket

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR YA ATTIĞI TARİH BENDE 8 8CAK OLARAK ÇIKIYOR SİZDE DE ÖYLE Mİ.?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

GEÇMİŞ OLSUN CNM İSHAL YAPAN MEYVELERİ TÜKET BİRDE
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

GEÇMİŞ OLSUN CNM İSHAL YAPAN MEYVELERİ TÜKET BİRDE

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun canım 7 tane patlıcan sapını 7 su bardağı su ile kaynat iç iyi gelir inşallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bu acıyı çekip kendine eziyet etme genel cerrahiye görün ben ge elik ve sonrası kabizliktan çatlak oluştu kimseye yaratmasın çok zor dr bağırsak düzenleyici ve kremler verdi dedim niye beklemişim yuvalayım gelecek diye ödüm kopardı ihmal etme derim

Tüm sayfalar yüklendi.