Doğum sonrası Kaç Günde İyileşdiniz?🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlahə313 tarafından oluşturulan Doğum sonrası Kaç Günde İyileşdiniz?🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,339 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası Kaç Günde İyileşdiniz?🥺
Konbuyu başlatan İlahə313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Baş Ağrılarım Ameliyyatım çox ağrıyor ☹
Ay o baş ağrısı çok kotu egildigin zamn sanki basın yere düşecek gibi oluyor bnimde bakanım yoktu ilk sezeryanda hemen ayağa kalktım çok şükür 1 gün bile yatmadım yatakta insallh buda öyle olurda kimseye muhtaç olmam Allah'ın izniyle🤗

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryan doğum yaptım çok rahat geçti şükür 3 günü evimde temizlik bile yapmıştım kişiye göre değişiyor ama

Battalin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Baş Ağrılarım Ameliyyatım çox ağrıyor ☹
Bende sezeryanda çok baş ağrım olmuştu onun tek çözümü sert kahve Türk kahvesi deyil obur kahve bir bardak sert şekersiz 5dk kalmaz kesiyor bende sezeryanda hastanede çıkmadan yoplandim bakanım yoktu çünkü esim olabildiği kadar oldu Allah razı olsunda işte bi erkek nereye kadar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bi günde kalktım yürümeye eğilmeye filan zorlandım ona rağmen eve geldim sezeryandan sonraki gün çocuğumla ben ilgilencem karışmayın dedim 3 gün sonra da yavaş yavaş işlere koyuldum sana tavsiyem bol kahve su iç oturma ayakta bekleme bol bol yürü bakanın varsa ağır kaldırma indirme çocuğu onlar versin bakımını sen yap evle de onlar ilgilensin öncelik bebeğin olsun ama yoksa mecbur herşey sende bitiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar