Sorum var Doğum sonrası kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuriş tarafından oluşturulan Doğum sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 326 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası kanama
Konbuyu başlatan Nuriş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doğum yapalı 2 hafta oldu 2hafta düzenli olarak kanamam vardı ama 3 gündür kanamam yok sizce normal mi sizler böyle birşey başınıza geldimi şimdide teşekkürler 💞💞💕💞💞
Normal canım ilk bir yıl boyunca düzensizlik oluyor bende ilk 6 gün oldum sonra hiç olmadım

Kızlar doğum yapalı 2 hafta oldu 2hafta düzenli olarak kanamam vardı ama 3 gündür kanamam yok sizce normal mi sizler böyle birşey başınıza geldimi şimdide teşekkürler 💞💞💕💞💞
Lohusalık kanamasının en çoğu 40 gün kimi 1 hafta olur biter kimi 40 ü tamamlar belli olmaz. benim yaklaşık 3 hafta kanamam oldu sonra birkaç gün temizdim sonra tekrar başladı mesela 40 çıkmadan. Yani böyle değişik şeyler olabiliyor normal

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gayet normal canim 1 yil hic olmayada bilirsin veya duzensizde olabilirsin benim kanamam 50 60 gun sürdü daha sonra adet görmeye başladım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar