Doğum sonrası kıyafet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Sedoss tarafından oluşturulan Doğum sonrası kıyafet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,632 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Doğum sonrası kıyafet
Konbuyu başlatan Sedoss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan endofnewway

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tahmini şubat sonu doğum yapacağım tam tarihi henüz belli değil kışın doğum yapacak olanlar hastanenin verdiği önlükten sonra giymek için aldıklarınızı paylaşabilir misiniz malum soğuk olacağı için ince giyinmek istemiyorum hem şık hemde güzel sıcak tutacak bişey arıyorum ki fotoğraf çektiğimde güzel anı kalsın 😇 şimdiden teşekkür ederim yorum yapacak herkese 🙂
Hastaneler sıcak canım şu an dışarda kar yağıyor ben kısa kolla duruyorum kış diye çok kalın birşeyler alma doğumdan sonra üşüme olabilir üstüne sabahlık alsan yeterli olacaktır

endofnewway

Kayıtlı Üye
rank
Doğumum sabahlıklı hamile pijama modelleri düşünmüştüm. Çok kararsız kaldım Hava çok soğuk olmaz diye ince bir ürün satın aldım. Daha sonra havalardan dolayı bir tanede kalın polar bir ürün bakınırken son dönemlerde çok sık ve kaliteli olduğunu okumuştum bir kaç yerde bu modeli satın aldım. Gerçekten tavsiye ederim. Kullanışlı güzel ve şirin bir model

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar