Doğum sonrası regl duzeni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çilem ak tarafından oluşturulan Doğum sonrası regl duzeni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 729 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası regl duzeni
Konbuyu başlatan Çilem ak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben MART ın 8 inde normal doğum yaptım. 15 gün kanamam oldu 40 ım çıktıktan sonra ilk ay regl oldum sonra hiç olmadım. 20 gün önce de her gün birer damla şeklinde geliyor ve hala da devam ediyor. Deli edecek sonunda bu damlaya damlaya bı göl olamadı.🙁 NORMAL DOGUMDA 2 kızımda da düzenli regl oldum 40 ım çıktıktan sonra ama bu 3. Hiç böle olmamıştı. Seszeryanda 9 ayı doduruncaya kadar gelmediğini biliyorum. Ama bu değişik oldu. Anlamadım gitti. Dr da gittim normal herşey dedi. Uzun oldu biraz kusura bakmayın. 🤗 Ne yapmam gerek aspirin falan icsemmi acaba kan sulandirici ya gelir mi ki devamı 🤔

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar ben MART ın 8 inde normal doğum yaptım. 15 gün kanamam oldu 40 ım çıktıktan sonra ilk ay regl oldum sonra hiç olmadım. 20 gün önce de her gün birer damla şeklinde geliyor ve hala da devam ediyor. Deli edecek sonunda bu damlaya damlaya bı göl olamadı.🙁 NORMAL DOGUMDA 2 kızımda da düzenli regl oldum 40 ım çıktıktan sonra ama bu 3. Hiç böle olmamıştı. Seszeryanda 9 ayı doduruncaya kadar gelmediğini biliyorum. Ama bu değişik oldu. Anlamadım gitti. Dr da gittim normal herşey dedi. Uzun oldu biraz kusura bakmayın. 🤗 Ne yapmam gerek aspirin falan icsemmi acaba kan sulandirici ya gelir mi ki devamı 🤔
Canım doktorun normal dediyse bir şey kullanma.Zararı olur bakarsın.Düzelir inşaAllah.Sıkıntı etme kuzum.🤗

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar emzirme dönemindeki bütün düzdnsiz regller için normal diyorlar eğer bu durum emzirme sonlandıktan sonra da devam ederse doktora danışın diyorlar ben. Hamile kalmadan öncede günü gününe olurdum doğumdan sonra 1 ay oldum 1 ay olmadım 1 ay gecikti falan şuan saçma bir düzende gidiyor yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar