Doğum sonrası sarkan göbek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Doğum sonrası sarkan göbek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 736 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası sarkan göbek
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bebek doğdu mu? Doğum sonrası alt karın sarkması normal ama eğer sezeryan değilsen karnını bağla karnı bağlamak yani sarmak karnı toparlar ben 3 çocuk doğurdum ve her doğum sonrası annem karnımı sardı bağladı karnım hiç sarkmadı birkaç aya eskisi gibi düz oldu tabi sporda yaptım o ayrı 😅😅

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Bebek doğdu mu? Doğum sonrası alt karın sarkması normal ama eğer sezeryan değilsen karnını bağla karnı bağlamak yani sarmak karnı toparlar ben 3 çocuk doğurdum ve her doğum sonrası annem karnımı sardı bağladı karnım hiç sarkmadı birkaç aya eskisi gibi düz oldu tabi sporda yaptım o ayrı 😅😅
Sezeryan olcak korse aldm ama nasıl olur bilmiyorum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olcak korse aldm ama nasıl olur bilmiyorum
Doktoruna yinede sor ama çok net bilmemekle beraber arkadaşlarımdan duyduğum kadarı ile onlar da korse takmıştı ama net bilemiyor çünkü sezeryan tecrübem olmadı hiç ama takma bebek doğsun kendini toparla sporla yeme düzeniyle üstesinden gelirsin sıkma canını

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna yinede sor ama çok net bilmemekle beraber arkadaşlarımdan duyduğum kadarı ile onlar da korse takmıştı ama net bilemiyor çünkü sezeryan tecrübem olmadı hiç ama takma bebek doğsun kendini toparla sporla yeme düzeniyle üstesinden gelirsin sıkma

Doktoruna yinede sor ama çok net bilmemekle beraber arkadaşlarımdan duyduğum kadarı ile onlar da korse takmıştı ama net bilemiyor çünkü sezeryan tecrübem olmadı hiç ama takma bebek doğsun kendini toparla sporla yeme düzeniyle üstesinden gelirsin sıkma canını
Umarım öyle olur

Canım bende normal doğum yaptım 40 gün oldu ilklerde saran olmadı şimdi lohusa köşesi aldım şimdi giysem onu gün içinde faydası olur mu çok göbeğim yoktu zaten sadece 9 kilo almıştım 3 u bebekti zaten doğumdan sonra tartilmadim hiç ama azcik sarkma var gibi göbek boşalınca bide çok yumuşak gibi fayda eder mi sence şimdi giysem

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Umarım öyle olur
Olur takma
Umarım öyle olur
Olur takma kafana doktora sor
Canım bende normal doğum yaptım 40 gün oldu ilklerde saran olmadı şimdi lohusa köşesi aldım şimdi giysem onu gün içinde faydası olur mu çok göbeğim yoktu zaten sadece 9 kilo almıştım 3 u bebekti zaten doğumdan sonra tartilmadim hiç ama azcik sarkma var gibi göbek boşalınca bide çok yumuşak gibi fayda eder mi sence şimdi giysem
Lohusa korsesi giy çünkü doğum sonrası karın kasları yayılıyor sıkı bağlamak yada korse toparlanmasını sağlıyor. Toparlar tabi kendini iyi hissettiğin zamanlar hafif hafif alt karın egzersizleri yap. Ben bu şekilde hiç sarkma olmadan 3 çocuk büyüttüm şimdi sırada bir doğum daha var yine aynı şekilde yapacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada Allah analı babalı sağlıkla büyütsün gözünüz aydın 🤗🤗

Olur takma

Olur takma kafana doktora sor

Lohusa korsesi giy çünkü doğum sonrası karın kasları yayılıyor sıkı bağlamak yada korse toparlanmasını sağlıyor. Toparlar tabi kendini iyi hissettiğin zamanlar hafif hafif alt karın egzersizleri yap. Ben bu şekilde hiç sarkma olmadan 3 çocuk büyüttüm şimdi sırada bir doğum daha var yine aynı şekilde yapacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada Allah analı babalı sağlıkla büyütsün gözünüz aydın 🤗🤗
Saol canım benim .darısı başına inşallah rabbim sagliklica kucağına almayı nasip eder rabbim bı sancida kurtarsın 🥰tamam canım ben giymeye devam edeyim o zaman inşallah işe yarar🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar