Doğum sonrası ziyaret

• Konbuyu başlatan ...
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ... tarafından oluşturulan Doğum sonrası ziyaret başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,053 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğum sonrası ziyaret
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

...

Moderator
Mod
rank
Hayırlı geceler canlarım.Fikir almak istediğim konu var.Doğum yapınca dışardan komşular gelip ziyaret etmek istiyor.Bende kovidden dolayı istemiyorum gelmelerini.Ne yapsam nasıl söylesem.Önerisi olan varmı😘😘😘

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canlarım.Fikir almak istediğim konu var.Doğum yapınca dışardan komşular gelip ziyaret etmek istiyor.Bende kovidden dolayı istemiyorum gelmelerini.Ne yapsam nasıl söylesem.Önerisi olan varmı😘😘😘
Vefalı insanlarsa anlarlar abla korona dan misafir kabul etmiyom diye söylersin darılır gucenırlerse de tanımıs olursun komsularını 🤗

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Gelmek istiyorsunuz çok teşekkür ederim fakat hastalıktan dolayı bir süre misafir kabul edemem dedim ben herkese bebişim biraz büyüsün hepiniz buyrun gelin dedim

...

Moderator
Mod
rank
Vefalı insanlarsa anlarlar abla korona dan misafir kabul etmiyom diye darılır gucenırlerse de tanımıs olursun komsularını 🤗
Direk olarak söylemeliyim o zaman canım😘.Ya aslında onların düşünmesi lazım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gelmek istiyorsunuz çok teşekkür ederim fakat hastalıktan dolayı bir süre misafir kabul edemem dedim ben herkese bebişim biraz büyüsün hepiniz buyrun gelin dedim
Çok güzel demişsin canım.😘Bende söylemeliyim.çekiniyorum açıkcası.

Vefalı insanlarsa anlarlar abla korona dan misafir kabul etmiyom diye söylersin darılır gucenırlerse de tanımıs olursun komsularını 🤗
Bir taraftanda çekiniyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Direk olarak söylemeliyim o zaman canım😘.Ya aslında onların düşünmesi lazım.

Çok güzel demişsin canım.😘Bende söylemeliyim.çekiniyorum açıkcası.

Bir taraftanda çekiniyorum

abla onların dusunmesı lazım ama gelecez dogumdan sonra derse hastalıktan dolayi bi sure misafır kabul etmiyorum kusura bakmayın dersın bunda alınacak gucenek bırsey de yok yani cekınmene de gerek yok Allah korusun bulasırsa daha kotu bak sineme bi geldiler kadın ne hale geldi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence kırtasiye den kovit den dolayı müsafir kabul edemiyoruz anlayışınız için teşekkür ederim yazin dış kapıya kapı süsü olarak aşıyor ya kadınlar öyle asin küsmek darilmak yok en güzeli benim dediğimi yap kardeşim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hastayız canım ya bende çok isterim gelmenizi ama evde bile maske ile dolaşıyoruz bebeğe bulaşmasın diye sizede bulaşsın istemem kendimizi bir toparlayalım ilk sizleri kabul edeceğim dersin 😅😅😅😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala ne soylersen soyle gene gelecekler canım kaçış yok 🤣 laf anlamazlar çünkü biliyorum🤦‍♀️

Ben onu yaptmıstm canım 🤣🤣🤣 ama kimse dinlemedi herkes görmezden geldi🤣🤣
Bence kırtasiye den kovit den dolayı müsafir kabul edemiyoruz anlayışınız için teşekkür ederim yazin dış kapıya kapı süsü olarak aşıyor ya kadınlar öyle asin küsmek darilmak yok en güzeli benim dediğimi yap kardeşim

Tüm sayfalar yüklendi.