Sorum var Doğum sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Doğum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 525 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yapalı 8 gün oldu annemler 5 gün evimde baktılar sonra gittiler şuan evde yalnızım arada kaynanam çıkıyor yanıma o da yemeğimi verip bılaşığı mı yıkayıp gidiyor kendimi çok sıkılmış ve yanlız hissediyorum eşim desen alt kattan yukarı yanıma çıkmıyor bile doğru düzgün işleri varmış sabah da kavga ettik kendimi çok kötü hissediyorum aşırı yalnızım ağlıyorum sürekli sizde nasıldı 😭
Lohusalık dönemeden geçiyorsun bende olmuştu hatırlıyorum butun gün aglamiştim aglamak iyi geliyor aglamak istersen agla bide kuran dinle canim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar doğum yapalı 8 gün oldu annemler 5 gün evimde baktılar sonra gittiler şuan evde yalnızım arada kaynanam çıkıyor yanıma o da yemeğimi verip bılaşığı mı yıkayıp gidiyor kendimi çok sıkılmış ve yanlız hissediyorum eşim desen alt kattan yukarı yanıma çıkmıyor bile doğru düzgün işleri varmış sabah da kavga ettik kendimi çok kötü hissediyorum aşırı yalnızım ağlıyorum sürekli sizde nasıldı 😭
Eşin konusunda haklısın kuzum insan bir yardım bekliyor maneviyat açısından

E

Elif2

Guest
Canım bence şükret 😁 sesaryan oldum eve geldim hastahede annem baktı eve geldik sözde kaynanak bakıcak birgün bile uzanamadim sabah kahvaltısı akşam yemeği öğle yemeği falan çok şükür gitti 😂 omu hastaydi ben mi anlamadım inan 15 gün oldu sezaryan olali

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence şükret 😁 sesaryan oldum eve geldim hastahede annem baktı eve geldik sözde kaynanak bakıcak birgün bile uzanamadim sabah kahvaltısı akşam yemeği öğle yemeği falan çok şükür gitti 😂 omu hastaydi ben mi anlamadım inan 15 gün oldu sezaryan olali
Ne kadar kötü bir durum cnm Allah öyle insanlardan uzak etsin bizleri

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kendini öyle hissetme en güzeli bebeğin yanında kimseye ihtiyacın yok aslında bebek uyurken sende kendine vakit ayır hiç yanlızım diye düşünme üzülme bak sütünü etkiler bende yanlızdım doğumdan sonra ama çocuklarım vardı emin ol en güzeli böylesi

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım bana da sürekli kaynana gelip duruyordu aşırı gıcık oluyordum onun yüzünden üçüncü günde ayağa kalkıp temizlik yapmak zorunda kaldım ben annemi barındırmadi yedi güne annem evine dönmek zorunda kaldı ben yalnızlığı seviyorum ha annem olaydı daha güzel olurdu o ayrı

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım bana da sürekli kaynana gelip duruyordu aşırı gıcık oluyordum onun yüzünden üçüncü günde ayağa kalkıp temizlik yapmak zorunda kaldım ben annemi barındırmadi yedi güne annem evine dönmek zorunda kaldı ben yalnızlığı seviyorum ha annem olaydı daha güzel olurdu o ayrı
Allah kolaylık versin canım zaten evlendikten sonra nedense genel olarak hep kocaların ailesi tarafından sıkıntı çıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendini öyle hissetme en güzeli bebeğin yanında kimseye ihtiyacın yok aslında bebek uyurken sende kendine vakit ayır hiç yanlızım diye düşünme üzülme bak sütünü etkiler bende yanlızdım doğumdan sonra ama çocuklarım vardı emin ol en güzeli böylesi
Haklısın canım sağol tesellin için böyle şeyler duymak insana moral veriyor hepinize çok teşekkür ederim kızlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar