Doğum sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Doğum sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 767 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum sonrası
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba ben doğum yapalı 34 gün oluyor benim kanama geçmişti ama dün kahverengi kırmızı arası bi kanama oldu şimdide devam ediyor acaba adet mi oluyorum yoksa normal mi

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba ben doğum yapalı 34 gün oluyor benim kanama geçmişti ama dün kahverengi kırmızı arası bi kanama oldu şimdide devam ediyor acaba adet mi oluyorum yoksa normal mi
Masallah Allah anali babali boyutmeyi nasib etsin 🤗Canim bendede 2ci cocukda oyle olmusdu 40 gun kanadi bitdi oh rahatladim diyende 4 gun sonra yine oldu ama cocuga sud veriyirdum diye 7 ay adet olmadim sud veriyommu sen bazi kadinlarda sud verince 1 yil falan adet kesiliyor😃

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Masallah Allah anali babali boyutmeyi nasib etsin 🤗Canim bendede 2ci cocukda oyle olmusdu 40 gun kanadi bitdi oh rahatladim diyende 4 gun sonra yine oldu ama cocuga sud veriyirdum diye 7 ay adet olmadim sud veriyommu sen bazi kadinlarda sud verince 1 yil falan adet kesiliyor😃
Evet emziriyorum bende kanama bitip tekrar olunca şaşırdım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar