Dogum stesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Dogum stesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum stesi
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiva

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dogum yapmama henuz 40 gun var bebeyim 34+2 amma ben cok korkuyorum dogum yapmakdan😟surekli nasil olacak ya nasil bi agri deye duwunuyorim hetta stesden geceler uyuyamaz hale.geldim kendimi bi sekilde toparlayamiyorum
Bende çok korkuyodm canım İlk gebelik ama kendime cesaret vermem lazım hep içimde kalmayacak zamanı gelince illa doğacak bende 34+1deyim sende kendine cesaret ver Allah yardımcımız olsun inşallah 🥰

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar dogum yapmama henuz 40 gun var bebeyim 34+2 amma ben cok korkuyorum dogum yapmakdan😟surekli nasil olacak ya nasil bi agri deye duwunuyorim hetta stesden geceler uyuyamaz hale.geldim kendimi bi sekilde toparlayamiyorum
Herşey gönlünce istediğin gibi olsun inşaallah canım benim Rabbim kolayliklar versin 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına aldığın zaman hiçbiseyin kalmaz Allah'ın izniyle kuzum stres yapma kendine

Sybm

Guest
rank
Maşallah canım Allahım saglıkla kucagına al inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.