Dogum yapamadimm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Dogum yapamadimm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,329 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yapamadimm
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
38 haftaya girdim hala dogum yapamadimm oglumda simdi yapmistim oglum 38 haftalik geldi .. kizim bana yapismis galba gelmek istemio dogum yapamadim gitti 😀😀

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha erken ben 40 haftamda doğum yaptım belki bu sefer seninkide öyle olur rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım benim
Oglum 38 haftalikti dunyaya geldi o yuzden kizm gelmk istemio anasi gbi sabirli agir soylu 😀😀😀 amnn cmlmz ins Allah razi olsun cnm ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 39 a girdim doğum yaptım sancıların yok mu ki senin acaba
Ara ara gelio gidio oglum 2 yasnda hep pes deym bana askerlik yaptirio 😀😀

Bende 39 a girdim doğum yaptım sancıların yok mu ki senin acaba
Ara ara gelio gidio oglum 2 yasnda hep pes deym bana askerlik yaptirio 😀😀
Rabbim hayırlı zamanada kucagına almayı nasip etsin canım daha 2 haftan var 😄🤲
İki hafta btmez sanki 😀😀

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
38 haftaya girdim hala dogum yapamadimm oglumda simdi yapmistim oglum 38 haftalik geldi .. kizim bana yapismis galba gelmek istemio dogum yapamadim gitti 😀😀
Kızım 38 de doğdu oğlum 36 da şimdiki oğlum ise 39+4 te doğdu canları nezaman isterse ozaman geliyorlar Allah sağsağlim kucağına almayı nasip eder inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Son rahat günlerin canım tadını çıkar bence 😂 hamileyken bi an önce doğsun istiyoruz, doğunca az daha dursaydı keşke diyoruz yaranılmaz bize 😂 sağlıkla gelsin inşallah canım 🙏🥰

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Son rahat günlerin canım tadını çıkar bence 😂 hamileyken bi an önce doğsun istiyoruz, doğunca az daha dursaydı keşke diyoruz yaranılmaz bize 😂 sağlıkla gelsin inşallah canım 🙏🥰
Öylede kck oglm var 2 yasinda yardm edenm yk bana askerlik yaltirio hep ayaktayim halm kalmio o yuzdn dgmu istiorum minnetsz cocuklarma bakarm Rabbimn iznyle 😀😀

Kızım 38 de doğdu oğlum 36 da şimdiki oğlum ise 39+4 te doğdu canları nezaman isterse ozaman geliyorlar Allah sağsağlim kucağına almayı nasip eder inşallah
Benm prensesmde tık yk yerini begenms 😀😀 amn cmlemz ins cnm 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar