Sorum var Dogum yapan annelar merak ettim😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Dogum yapan annelar merak ettim😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,591 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yapan annelar merak ettim😊
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebek kilosi ultrasonda son haftalarda doktor tahmin yapiyoya onlar kilosiye nekadar uygun geldilar dogduktan sonra?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki 36 haftelikkan 2900 dedi mesela 38 da dogursam 3bucuk kilo olurmu
Vallha kuzun benim basima ole birsey gelmistiki doktorum cok iyi kilosu deyip hep durdu doguma kadar 3500 bulur ortalama demisti 37 haftalıkken gittim bana 3150 dedi iyi guzel sonra tekrae o hafta ici kanamam oldu ultrasana girdim baska bir utrosondu hep girdigim degildi bana dediki kilosu 2500 dedim sen nediyosun daha dun bu cocuk 3150 kiloydu doktora indim cihazlar bazen yanlış cikqriyir ordakikerde vardir sorun dedi neyse iyi ben 2 3 sonra gece sancilandim bebek doğdu kac dogdu 2600 hastaneden cikisim 2500 oldu demem o ki ordaki cihazlarin hic birine inanmıyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bebek kilosi ultrasonda son haftalarda doktor tahmin yapiyoya onlar kilosiye nekadar uygun geldilar dogduktan sonra?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki 36 haftelikkan 2900 dedi mesela 38 da dogursam 3bucuk kilo olurmu
bende ne kadar soylediyse o kadar dogdu bebegim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar