Doğum yapan arkadaşlar bı bakarmisiniz biraz özel olacak ama kusura bakmayın 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan Doğum yapan arkadaşlar bı bakarmisiniz biraz özel olacak ama kusura bakmayın 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,374 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapan arkadaşlar bı bakarmisiniz biraz özel olacak ama kusura bakmayın 🙏
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 45 günlük oldu Dr a soramadm unuttum gebelikten korunma konusunda bilgi alabilirmiyim benmi korunmaliyim esimmi yada ne kullanılır hiç bilmiyorum kusura bakmayın tekrardan 🙏
Canım benim eşim korunuyor ne kadar güvenli tartışılır ama bir çok yöntem var eşin prezervatif kullana bilir süte karışmayan haplar bar onlardan kullana bilirsin

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 45 günlük oldu Dr a soramadm unuttum gebelikten korunma konusunda bilgi alabilirmiyim benmi korunmaliyim esimmi yada ne kullanılır hiç bilmiyorum kusura bakmayın tekrardan 🙏
Bebegını sutten kesene kadar en ıyı yontem prezerfatıf dıger bı adı kondom eczanelerde satılıyo ama esın kullanırken dureklı kontrol edın bazı kondomlar delık oluyomus vede ılıskının basında takın ,yada spiral hap ilac milac cok iyi degil sspiralede dıkkat kayma falan olmasın

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İster sen korun ister eşin korunma yönteminin korunurluğu önemli olan 45 günde ben henüz hazır değildim 4 aylık oldu hala zorlanıyorm 2.ayda anca başarabildim oda inanılmaz acılar yaşadığım için bitmişti 😀

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Kadınlar için prezervatif var diye biliyorum görmüştüm içine yerlestiriyorsun. Ama Türkiye'de var mı bilmiyorum

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Tatlim geri cekilme ile koransada olyor esin kizimdan sonra 7 yil ole korunduk.esin korunmak isterse senden iyi korunar

Valla canım şu anda en iyi yöntem prezervatif neden dersen emziriyorsun hani koruma ilaçları da varda süte geçebilir belki süte geçmeyende vardır ama yine de eşin korunsun canım

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Biz 7 senedir geri çekilme ile korunuyoruz herkesin farklı olabilir ilçe sağlıktan aradılar beni geçen şimdiden söylediler aile planlaması için korun diye spiral öneriyoruz dediler bakalım artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar