Dogum yapmadan süt gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğbaa tarafından oluşturulan Dogum yapmadan süt gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 785 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yapmadan süt gelmesi
Konbuyu başlatan Tuğbaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
40 haftaligin icindeyken göğüsten süt gelmesi ne anlama geliyo kafam karisti
Benim 18 haftadan beri geliyor çok ağrılı bi şekilde senin gayet normal doğumun yaklaşmış sıkma ama ilk süt bebeğinin emmesi çok önemliymiş vücudun doğuma hazırlıyor kendini büyük ihtimalle doğumdan sonra süt sıkıntısı yaşamazsın sanırım böylelikle ☺️

Tuğbaa

Kayıtlı Üye
rank
Benim 18 haftadan beri geliyor çok ağrılı bi şekilde senin gayet normal doğumun yaklaşmış sıkma ama ilk süt bebeğinin emmesi çok önemliymiş vücudun doğuma hazırlıyor kendini büyük ihtimalle doğumdan sonra süt sıkıntısı yaşamazsın sanırım böylelikle ☺️
Benimde agrili oluyo ☺ insallah hicbi anne yasamaz süt skintisi 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 40 haftayim ve yaklaşık 1haftadir benimde sütüm geliyor
Insallah bi an once gelir bebislerimiz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde agrili oluyo ☺ insallah hicbi anne yasamaz süt skintisi 😍

Insallah bi an once gelir bebislerimiz
Senin süt kıvamında geliyor olabilir belki bende ki daha su gibi bişey ilk başta emzirirken ilk süt geliyormuş kıvamı süt gibi olmuyormuş sonra orta süt varmış sonrada tam süt oluyormuş emzirdikce öyle öyle oluyormuş ☺️

Tuğbaa

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım kiminin gebelikte 3 4 ayda bile gelebiliyor sütü bebiş gelmeden sütü gelmiş hazır işte ☺️
Güzel evet ama kendi geldiginde süt gelse daha iyiydi 😂

Senin süt kıvamında geliyor olabilir belki bende ki daha su gibi bişey ilk başta emzirirken ilk süt geliyormuş kıvamı süt gibi olmuyormuş sonra orta süt varmış sonrada tam süt oluyormuş emzirdikce öyle öyle oluyormuş ☺️
Ilk sut sari renginde sora 1 hafta icersinde nrmal sut rengine donuyo bu 2. Hamileligim benim ordan biliyorm 😁

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Güzel evet ama kendi geldiginde süt gelse daha iyiydi 😂

Ilk sut sari renginde sora 1 hafta icersinde nrmal sut rengine donuyo bu 2. Hamileligim benim ordan biliyorm 😁
Öyle canım da gebelikte daha erken dönemde de gelebiliyor normal yani ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar