Dogum yaptim bende cok sukur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Dogum yaptim bende cok sukur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 820 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yaptim bende cok sukur
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün doğum yaptım ama neyaptiysam sütüm gelmedi bebege mama veriyoz hemen gelmesi icin je yapmam lazim
Gözün aydın cnm rabbim yardımcın olsun süt sorunu herkeste var bnde mama kullanıyorum kendimide sık sık emdiriyorum ve sezeryanli olup banyo yasağın varsa goguslerini sıcak suda lavoba yikiya bilirsin sıcak havlu koy ve rezene çayı tukete bilirsin cnm sık sık emdir bebek çektikçe kanalların açılsın

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın cnm rabbim yardımcın olsun süt sorunu herkeste var bnde mama kullanıyorum kendimide sık sık emdiriyorum ve sezeryanli olup banyo yasağın varsa goguslerini sıcak suda lavoba yikiya bilirsin sıcak havlu koy ve rezene çayı tukete bilirsin cnm sık sık emdir bebek çektikçe kanalların açılsın
Bende sezaryan oldum canim yikadim yikiyorum emziriyorum ama yok sıktikca sari su geliyor sizinki kac gunde geldi

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün doğum yaptım ama neyaptiysam sütüm gelmedi bebege mama veriyoz hemen gelmesi icin je yapmam lazim
Hayırlı uğurlu olsun canım 🧿💕 sürekli vermeye çalış anne sütü Medicana daki hemsireler beni deli etmişti senin gibiydim yok diyordum vermeye çalış aç gidicek diyip acı tasyon yapıyorlardı mecbur verdim vere vere geldi canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sezaryan oldum canim yikadim yikiyorum emziriyorum ama yok sıktikca sari su geliyor sizinki kac gunde geldi
Sarı su dediğin ilk süt Kolostrum bebeğe çok faydalı mutlaka ver onu canim

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı uğurlu olsun canım 🧿💕 sürekli vermeye çalış anne sütü Medicana daki hemsireler beni deli etmişti senin gibiydim yok diyordum vermeye çalış aç gidicek diyip acı tasyon yapıyorlardı mecbur verdim vere vere geldi canim

Tm canım anladım tsk ederim hemsiler de ayni seyi dedi bana ver emdikce gelecek diye veriyorum suan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar