Dogum yaptım kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde 🔥ATEŞİM🔥 tarafından oluşturulan Dogum yaptım kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 797 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Dogum yaptım kızlar
Konbuyu başlatan 🔥ATEŞİM🔥
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Selamünaleyküm canlarım bugün akşam saat 10.30'da doğum yaptım Sabah üçten beri sancım vardı akşam iyice sıkılaşınca geldim 10 da hastaneye girdim yatış yapıldı hemen geldiğimde 6 santim açıklık vardı yukarı çıkmamla hemen doğum yapmam bir oldu doğuma hazırlık masasında doğum yaptım Hatta şükür çok rahat ve çok kolay doğum yaptım Gelirken de zaten otobüsle geldim Bayağı da yürüdüm gayet güzel açılmam vardı Hiç dikişim bile yok şükür şuan bebiş de bende çok rahatsız ve iyiyiz darısı bütün annişlere❣❣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selamünaleyküm canlarım bugün akşam saat 10.30'da doğum yaptım Sabah üçten beri sancım vardı akşam iyice sıkılaşınca geldim 10 da hastaneye girdim yatış yapıldı hemen geldiğimde 6 santim açıklık vardı yukarı çıkmamla hemen doğum yapmam bir oldu doğuma hazırlık masasında doğum yaptım Hatta şükür çok rahat ve çok kolay doğum yaptım Gelirken de zaten otobüsle geldim Bayağı da yürüdüm gayet güzel açılmam vardı Hiç dikişim bile yok şükür şuan bebiş de bende çok rahatsız ve iyiyiz darısı bütün annişlere❣❣
Ay çok sevindim 🥰 cnm rabbim annali babalı büyütsün insalh cnm benim🤲🏼

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
G
Gözün aydın cnm rabbim analı babli buyutsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.