Doğum yaptım💕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Doğum yaptım💕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,192 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum yaptım💕
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi
Kızlar doğum yaptım darısı herkese olsun, Sezeryan Doğum ama amaliyat yerim çok ağrıyor nasıl toparlanırım yürümekte zorluk çekiyorum
Gözünüz aydın kuzum geçmiş olsun rabbim analı babalı büyütsün vatana millete siz ailesine hayırlı evlat olsun inşaAllah 🤲🏻🥰ağrıların da geçer düzelirsin bir an önce inşaAllah canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın cnm rabbim analı babalı büyütsün insllah minigimizi kokla bizim yerimize bnm doktorum sakız çiğnememi istedi birde duvara iki elimi koyup hafif hafif eğilip kalkmami istedi yarım pozisyon da birde ne dkar çok yurursen o kdsr daha çok toparlarsin cnm evet çok canın yanıyordur belki ama yatmaya megilli olma 🙏 rabbim yardımcın olsun inşallah canm
Sakızı neden istedi canım merak ettim ilk defa duydum öyle bir şey 🤔

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın kuzum geçmiş olsun rabbim analı babalı büyütsün vatana millete siz ailesine hayırlı evlat olsun inşaAllah 🤲🏻🥰ağrıların da geçer düzelirsin bir an önce inşaAllah canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sakızı neden istedi canım merak ettim ilk defa duydum öyle bir şey 🤔
Çalışmamızda spinal anestezi ile yapılan sezaryen ameliyatlarından sonra uygulanan sakız çiğneme bağırsak motilitesinin geri dönüşünü hızlandırması hasta konforu erken taburculuk nedenleri ile maliyet etkili bir sonuç olarak değerlendirilebilir bu yüzden Galiba canm doktor söylediğini unuttum internette buldum 🥰

Çalışmamızda spinal anestezi ile yapılan sezaryen ameliyatlarından sonra uygulanan sakız çiğneme bağırsak motilitesinin geri dönüşünü hızlandırması hasta konforu erken taburculuk nedenleri ile maliyet etkili bir sonuç olarak değerlendirilebilir bu yüzden Galiba canm doktor söylediğini unuttum internette buldum 🥰
Anladım kuzum 🥰

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım darısı herkese olsun, Sezeryan Doğum ama amaliyat yerim çok ağrıyor nasıl toparlanırım yürümekte zorluk çekiyorum
Gözün aydın canım Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah darısı isteyenlere olsun canım bende üç kere sezeryan oldum inşallah çabuk toparlarsin kendini

Tüm sayfalar yüklendi.