Doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,662 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum yaptım
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Sağol bitanem Allah razı olsun rabbim tüm bebişleri analı babalı büyütsün inşallah bende sabah 8.30 gibi doğum yaptım adını Fatma Mihra koyduk canım
Cumlemizden razi olsun güzelim.amin inşallah ne güzel isim koymuşsunuz maşşallah allah ismi ile büyütsün minik prensesi🥰🥰😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız nur siz göçmen filan misinuz. 😍😍
Evet eşim türkiye'de doğup buyudu ben kirgizistan 6 senedir turkiyedeyim antalyada akdenizde turizim okudum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Cumlemizden razi olsun güzelim.amin inşallah ne güzel isim koymuşsunuz maşşallah allah ismi ile büyütsün minik prensesi🥰🥰😍
Çok sağol canım Allah razı olsun rabbim senin bebişinide sağlıkla adıyla büyütsün inşallah ❤❤

Çokkkk Güzelmis kuzum sen naislsim bebiş nasıl rabbim kaderini bahtını güzel yazsın uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🤲♥️❣️
Çok sağol balım Allah razı olsun hafif ağrılarım var birde 3 çocuğa alışmaya çalışıyorum oğlum hasta bir yandan da onunla uğraşıyorum kendimi unuttum vallahi

Çokkkk Güzelmis kuzum sen naislsim bebiş nasıl rabbim kaderini bahtını güzel yazsın uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🤲♥️❣️
Çok sağol balım Allah razı olsun hafif ağrılarım var birde 3 çocuğa alışmaya çalışıyorum oğlum hasta bir yandan da onunla uğraşıyorum kendimi unuttum vallahi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Evet eşim türkiye'de doğup buyudu ben kirgizistan 6 senedir turkiyedeyim antalyada akdenizde turizim okudum
Oyy maşallah suphanallah canım 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar