Doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde iki kız annesi💕🌺 tarafından oluşturulan Doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 956 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum yaptım
Konbuyu başlatan iki kız annesi💕🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım çok. Şükür saat 1 gibiydi biraz dikişllerim var onun dışında iyim ama bebek sürekli uyuyo emmiyo napacam bilmiyorum emmesi gerekiyo şekeri düşmemesi için kilosu biraz düşük erken olduğu için
Gözün aydın cnm rabbim anali babalı büyütsün inşallah kaç kilo doğdu cnm

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım çok. Şükür saat 1 gibiydi biraz dikişllerim var onun dışında iyim ama bebek sürekli uyuyo emmiyo napacam bilmiyorum emmesi gerekiyo şekeri düşmemesi için kilosu biraz düşük erken olduğu için
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün bizde bebek sarılık olmaması için şekerli su verirler ben kızıma verdim pek emme refleksi yoktu yeni doğan bebekler çok uyur uyandırmak çok zor Allah yardımcın olsun ama emzir sürekli uyandırmaya çalış bir de sezeryan mı oldum normal doğum mu

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gözün aydın canım benim sürekli ayağınıj altını sık, bezini aç karnıma filan su değdir hemen uyanır benim kızda öyleydi ne yazık ki doktorlar böyle uyandırıyordu. Sakın su filan verme miniğe çok küçük bir damla bile versen karnı doyar bu sefer seni emmez kilo kaybı olur canım.

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuveze girdimi peki cnm
Yok canm korktuk baya ama şükür girmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım benim sürekli ayağınıj altını sık, bezini aç karnıma filan su değdir hemen uyanır benim kızda öyleydi ne yazık ki doktorlar böyle uyandırıyordu. Sakın su filan verme miniğe çok küçük bir damla bile versen karnı doyar bu sefer seni emmez kilo kaybı olur canım.
Sağol canm valla öyle yaptım mecbur emmesse küveze alıcaz dediler korkudan hep o şekil uyandırdım yok zaten bı kaç aylık olana kadar vermeyiz su

Sağol canm valla öyle yaptım mecbur emmesse küveze alıcaz dediler korkudan hep o şekil uyandırdım yok zaten bı kaç aylık olana kadar vermeyiz su

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün bizde bebek sarılık olmaması için şekerli su verirler ben kızıma verdim pek emme refleksi yoktu yeni doğan bebekler çok uyur uyandırmak çok zor Allah yardımcın olsun ama emzir sürekli uyandırmaya çalış bir de sezeryan mı oldum normal doğum mu
Sağol canm vermeyiz biz birşey genelde 36. Haftada geldi o yüzden hep uykuu halindeydi anne karnında hissediyordu kendini hala normal oldu canm

Sağol canm vermeyiz biz birşey genelde 36. Haftada geldi o yüzden hep uykuu halindeydi anne karnında hissediyordu kendini hala normal oldu canm

Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏❤️
Amin canm çok sağol 🌺

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar