Dogum yaptim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Dogum yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 877 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yaptim
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Biranne

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryanla dogum yaptim çok zorla bi surecti tam 3 gün hastanede sancı cektim acil sezeryana aldilar sonra .şükür kızımda bende iyyiz bugün 8.gunumuz
Günde kaç kez emiyor bebekleriniz .ve kaç dkka boyunca

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryanla dogum yaptim çok zorla bi surecti tam 3 gün hastanede sancı cektim acil sezeryana aldilar sonra .şükür kızımda bende iyyiz bugün 8.gunumuz
Rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah canım geçmiş olsun sevindim iyi olmanıza 🙏 Emzirme konusunu hatırlamıyorum valla. Günde kaç defa, kaç dakika emiyorlardı ilk doğdukları zaman bilemedim 🙄 En fazla 3 4 saatte bir uyanır herhalde çok uzun emeceğinide sanmıyorum midesi çok küçük daha hemen doyuyordur zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baya unutmuşum ben herşeyi ya o kadar zor geliyor ki düşününce bile daha şimdiden 🤦‍♀️

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün bebişin inşaAllah geçmiş olsun 🥰💐 dr bana 2 saate bir emzir 2 saatten fazla bekletme demişti ben hep aç kalıyor diyerek yarım saatte bir emziriyordum çok ememiyordu çabuk yoruluyordu diye 🙈doyunca yorulunca kendisi bıraktığı için dk tutmadım hiç şuan gelişimi kilosu falan MaşaAllah çok iyi 🥰

Canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün valla ben sarılık olmasın diye saatte bir emziriyordum ilk doğduğu zamanlarda uyanmadığında bile ben zorla uyandırıyordum saat kuruyordum

B

Biranne

Guest
Gecmis olsun ve gözünüz aydın bebegin sarılık olmamasi icin uyanik oldugu zaman yada siz uyandirirn 5 dk 10 dakikada bir emzirin karni doyunca o sizi birakir zatwn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar