Doğum yaptım 💐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Doğum yaptım 💐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,503 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım 💐
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Gülpembe

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun amin ♥️🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın abla adıyla yaşasın inşallah olmayan herkese dua et bana da et Allah analı babalı buytusun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın abla adıyla yaşasın inşallah olmayan herkese dua et bana da et Allah analı babalı buytusun inşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cuma günü öğlen sezeryan doğum yaptım çok şükür kızımda bende iyiyiz
Kızımın adını Buğlem Ada koycaz inşallah Allah herkese sağlıklı doğum nasip etsin inşallah bir avazda kurtarır sizleri 💜
Canm gözün aydın çok sevindim sağlıkla almisinn minigimizi darısı bizim başımıza 🥰

Gülpembe

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cuma günü öğlen sezeryan doğum yaptım çok şükür kızımda bende iyiyiz
Kızımın adını Buğlem Ada koycaz inşallah Allah herkese sağlıklı doğum nasip etsin inşallah bir avazda kurtarır sizleri 💜
Gözün aydın ismiyle yaşasın inşallah bizde dua et yeni doğum yapmış olanların duası kabul olur herkes dua et 3 yıldır bekliyorum Allah analı babalı büyütsün inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar