Doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,387 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğum yaptım
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize bolca dua ettim inşallah kolay doğumlarınız olur akşam 19.01 de doğumum oldu çok zorlandım ama yavrumda bende iyiyiz sabah 9 10 gibi suni sancı verildi o kötü oldu kendi sancılarım da vardı ama açılmayı 2 3 parmaktan yukarı taşımadı oda zaten ilaç verildiği için açılmıştı

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize bolca dua ettim inşallah kolay doğumlarınız olur akşam 19.01 de doğumum oldu çok zorlandım ama yavrumda bende iyiyiz sabah 9 10 gibi suni sancı verildi o kötü oldu kendi sancılarım da vardı ama açılmayı 2 3 parmaktan yukarı taşımadı oda zaten ilaç verildiği için açılmıştı
Allah hayırlı uğurlu evlat etsin anasına babasına vatanına milletine hayırlı evlat nasip etsin inşallah çok geçmiş olsun size de

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Masallah canim anali babali boyusun hayirli evlatlardan olsun insallah😍😘 darisi benim basima artik cekemiyorum 😐😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ay bendede öyle yapmışlardı o suni sancıyı kim bulduysa😂😂
Hayırlı olsun kuzumm bebiş nasıl sen nasılsın dikiş varmı bebiş zorladı mı naptı anlat bakalım ❤️

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım🌹 Ve gözünaydın Rabbim analı babalı ve sağlıcakla büyütmenizi nasip etsin İnşallah 🤲🏻🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkürler canlar ağrım var soran arkadaşlar için dikişim çok olduğu için oda suni sancı doğumu hızlndırdı bi yandan iyi oluyor ama sancı artık son raddeyi bulduğunda dayanılmaz oluyordu açılma olsaydı vermeyeceklerdi ama 2 cm den sonra pek bi açılma olmayınca sabah suni sancı verdiler yavaş yavaş açılmaya başladı son açılma sancıları mahvedici oldu benim için

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize teşekkür ediyorum allah herkesi bir avazda kurtarsın. Benim 9 saat sürdü suni sancıdan sonra ama son gelin 6 7 santimlik açıklıktan sonrası sökük gibi geliyor o arada sancıyla beraber ıkınma geliyor o ıkınmaları mutlaka yapın açıklığı çok güzel sağlıyor benim 6 cm ken ıkınma sancıları geldi yarım saat bi saat içindede 8 9 cm derken bebek geliverdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar