Dogum yaptmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Dogum yaptmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,015 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yaptmmm
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azra melis Ebru

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogum yaptım yalnız dikislerim çok batıyor böyle sanki ped kullanıyorum yapışıyor böyle dikislere yavaşça çekiyorum batikonla pansuman da yapıyorum ama hala batıyor dikislerin iyileşme süreci ne kadar ve dikişler icin doktor muane sine giden varmi
Benimde çok vardı ılık suyla yıka o kadar iyi geliyorki valahi hiç kontrole gitmedim sadeve ılık su valahi sanki hiç dikislerim yoktu gibiydi tabi kuruyunca sıkıntı sürekli yıka

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogum yaptım yalnız dikislerim çok batıyor böyle sanki ped kullanıyorum yapışıyor böyle dikislere yavaşça çekiyorum batikonla pansuman da yapıyorum ama hala batıyor dikislerin iyileşme süreci ne kadar ve dikişler icin doktor muane sine giden varmi
Canım benim dikişlerimin geçmesi 15 gun kadar sürdü kontrolede gittim.doktor hem dikişlerime baktı hemde ultrasonla karnıma herhangi bir sorun varmı diye.

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle hayırlı olsun bebeğin rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah canım 🙏 ne zaman oldu doğum? Eriyen dikiş atıldıysa 15 güne kadar iyileşiyor normalde. İlk oğlumda benimde dikişlerim çok ağrımıştı şuan bile mesajını okuduğum da içim bi tuhaf oldu 🤦‍♀️ uzun sürmedi ama dediğim gibi kendi geçti canım iki doğumdan sonra da hiç gitmedim ben kontrole. Kötüysen görün istersen sen yine de geçmiş olsun
[/QUOT
Eriyen dikişmi atıldı bilmiyorum ama böyle pedi takarken batıyor bende korkuyorum acaba dikişler açılirmi diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ped yerine pamuklu temiz utulenmis bezler koy.ben ped içine koyuyodum daha rahat oluyo
Iyi madem canim öyle yapıyım normal bez koyuyodun yani öyle mi

Canım benim dikişlerimin geçmesi 15 gun kadar sürdü kontrolede gittim.doktor hem dikişlerime baktı hemde ultrasonla karnıma herhangi bir sorun varmı diye.
Nasıl anlıyorsun iyilestigini dikislerin

Nasıl anlıyorsun iyilestigini dikislerin

Benimde çok vardı ılık suyla yıka o kadar iyi geliyorki valahi hiç kontrole gitmedim sadeve ılık su valahi sanki hiç dikislerim yoktu gibiydi tabi kuruyunca sıkıntı sürekli yıka
Kuruması kötü mü su degdirmekten korktum açılır diye

Öncelikle hayırlı olsun bebeğin rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah canım 🙏 ne zaman oldu doğum? Eriyen dikiş atıldıysa 15 güne kadar iyileşiyor normalde. İlk oğlumda benimde dikişlerim çok ağrımıştı şuan bile mesajını okuduğum da içim bi tuhaf oldu 🤦‍♀️ uzun sürmedi ama dediğim gibi kendi geçti canım iki doğumdan sonra da hiç gitmedim ben kontrole. Kötüysen görün istersen sen yine de geçmiş olsun
6 gün oldu dogum yapalı ama böyle ped takınca sonrasında çıkardığım zaman dikislere yapışmış böyle yavaş yavaş çekiyorum iyileşme süreci ne zaman olur

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar