Sorum var Doğum zamanı geldi 🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️👶 tarafından oluşturulan Doğum zamanı geldi 🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum zamanı geldi 🤗🤗
Konbuyu başlatan ❤️👶
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️👶

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bu akşam hastaneye yatışım oldu kızlar yarın sabah kısmetse sezeryanla doğuma alıncam benim için dua edermisiniz şimdiden dua eden
herkesten ALLAH razı olsun 🤗
Oyyy kuzum hadi rabbim.kolaylik versin inşallah sağ sağlim yavrunu kucağına alırsın kuzum dualarımız seninle 🙏🤲🥰

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bu akşam hastaneye yatışım oldu kızlar yarın sabah kısmetse sezeryanla doğuma alıncam benim için dua edermisiniz şimdiden dua eden
Ay canim bende yarin sezaryan alinacam ben de post açacak tim rabbim kucağımıza almayi nasip etsin bana dua edin kizlar🤲🏻

Minik melek geliyo yani rabbim yardımcın olsun inşallah canm sağ salim al kucağına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay canim bende yarin sezaryan alinacam ben de post açacak tim rabbim kucağımıza almayi nasip etsin bana dua edin kizlar🤲🏻
Allah yardımcın olsun canm inşallah sağ salim al kucağına

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım sağlıkla gelsin bebiş 🙏🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.