Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftalik olduk hic heyecanim yok hevesim yok icmde kalsin istiyorum cikmasin cikarsa herles karisir kimse ile dusman olmak istemiyorum cocugum olduna bile sevinemiyorum
Şimdiden lohusa psikolojisine girmişsin anlaşılan canım 😊 içini ferah tut neticede senin evladın, sağlıkla doğurup büyüt inşallah 🙏❤️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftalik olduk hic heyecanim yok hevesim yok icmde kalsin istiyorum cikmasin cikarsa herles karisir kimse ile dusman olmak istemiyorum cocugum olduna bile sevinemiyorum
Eşin uzaktamı çalışıyor neden seni kayınvalidene bıraktı kaç yıllık evlisin diğer durumda yazmıştın ondan merak ettim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kim neden karissin birseyler soyleyen elbette oluyor kaynana ile ayni evde oturmuyosan kapini kaatinca hepsi disarda kalıyor bende İlk oğlumda kendi annemden bile cektim bana ay sen bu cocuga bakamicaksin ölecek bu cocuk senin elinde dedi 🤷 alerjisi var emziremiyorum diye demedigini koymadi emmedi diyede ölme diya oğlum 5 yaşında ikinciye hamileyim simdide ay inşallah ayni seyleri yasamazsin yoksa delirir sinn diyo yani bende artik susmuyorum senin gibimi dedim he ben deliyim dedi gitti 🤣 geçende adi ne olcak dedi eşim Fulin koyalim diyor dedi ay o ne köpek cagirir gibi fuli fuli diye dalga gecerler dedi sen seslenme o zaman çocuğuma sananne isminden sen dalga geciyorsun koca kadinsin dedim böyle seslenceksen ne seslen nede gör dedim sustu kaldi cevabini vermeye basladinmi herkes bir adim geri atiyo merak etme canim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde karışmaya çalışıyorlar di ilk bebekte herkes çok karıştı ikinci şimdi iyiki vuris var diyorum yoksa hayatım alt üst olurdu simdi kimseyle görüşmüyorum Allah a yakın bana uzak olsunlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar