Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Esma Tanık tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Esma Tanık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne zümranın annesi🌸

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38. Haftalık hamileyim bebeğim karnımda kendini çok sertleştiriyo ve pelvik bölgemde çok baskı var her dakika tuvalete çıkıyorum ve adet sancısı gibi sancılarım oluyo arada sizce doğum ne zaman a

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sancılar çoksa bir doktora git canım ne zaman olur belli olmaz ama 30 dan sonra benim sancılarım başlamıştı her nst de çıkıyordu en son kontrolde doğum sancılarım İN başladığını öğrendim 10 dakika da 1 e düşmüş ertesi gün sezaryana alındım zaten

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38. Haftalık hamileyim bebeğim karnımda kendini çok sertleştiriyo ve pelvik bölgemde çok baskı var her dakika tuvalete çıkıyorum ve adet sancısı gibi sancılarım oluyo arada sizce doğum ne zaman a
Cnm aşırı sancın varsa doktora görün bebeğin her an gelebilir doğumun yakın çünkü

Canım aynı sorunu bende yaşıyorum ama daha hastaneye gitmek için erken sançılarının gelmesini bekle bence bu durum normalmiş bebek yerini yaptığı için herkez bu durumu yaşıyo çoğunluk en azından

Tüm sayfalar yüklendi.