Sorum var Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 491 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nursen40

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu kasılma nasıl oluyor
Kasılma bebek top gibi biryerde toplanıyo taş gibi oluyo ama doğum sancısı adet sancısı gibi başlar saatler geçtikçe karnının üstünden ağrı gelir karın altın kasıkların sırtın adet sancısından fazla ağrır ağlayacak duruma gelirsin ama bebiş doğunca herşey o an biter kırma canım 🥰

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Canım karnın toplaniyor alt taraflarından göbeğinin ortasına sanki damarların asiliyorlarmis gibi oluyor sertleşiyor iyce karnın bn kasılma sikayetimle gitmiştim ve doğum yaptım
Böyle göbek deligin içine gidiyor sonra böyle hafif ağrı gibi biseyler oluyor geçiyor öyle bişey mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasılma bebek top gibi biryerde toplanıyo taş gibi oluyo ama doğum sancısı adet sancısı gibi başlar saatler geçtikçe karnının üstünden ağrı gelir karın altın kasıkların sırtın adet sancısından fazla ağrır ağlayacak duruma gelirsin ama bebiş doğunca herşey o an biter kırma canım 🥰
Bugün iki kere oldu ama geçti geri yalancı doğum sancısı galiba 🤭 teşekkür ederim 🌸

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Böyle göbek deligin içine gidiyor sonra böyle hafif ağrı gibi biseyler oluyor geçiyor öyle bişey mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün iki kere oldu ama geçti geri yalancı doğum sancısı galiba 🤭 teşekkür ederim 🌸
Aynen canım öyle oluyor ama bu kesilmiyor yani seninki yalancı sancı olmuş bnmde ilk öyleydi ama iki kere üç kere olurdu günde üst üste dakika tutardım geçerdi ama doğuma gidicegimde hiç ağrım yoktu sadece onar dakika arayla sürekli bı kasilmam vardi gittigimdede açılma olmuş zaten

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım öyle oluyor ama bu kesilmiyor yani seninki yalancı sancı olmuş bnmde ilk öyleydi ama iki kere üç kere olurdu günde üst üste dakika tutardım geçerdi ama doğuma gidicegimde hiç ağrım yoktu sadece onar dakika arayla sürekli bı kasilmam vardi gittigimdede açılma olmuş zaten
Anladım çok teşekkür ederim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar