Sorum var Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASELİM tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 808 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan ASELİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep 73

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Doğum yaptım çok zor geçti doğumum bide ilk ti rabim darda olanlarn yardımcısı olsun inşallah 🤲 bı kızım oldu ismi ASEL😊
Amin amin inşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim ❤️ bugün biraz kötü olursun ama hemen ayaklanırsn canım benim ❤️

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım çok zor geçti doğumum bide ilk ti rabim darda olanlarn yardımcısı olsun inşallah 🤲 bı kızım oldu ismi ASEL😊
Asel evet güzel isim rabbim bağışlasın sana. Aklıma arkadaşım geldi de onunda bı kızı var adını Asel koyacakti ama odun eşi gidip ondan habersiz Süheyla koymuş çocuğun adını ne blm aklıma geldi ya

ASELİM

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy gözün aydin rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah kuzum nasilsiniz prenses nasil k

Asel evet güzel isim rabbim bağışlasın sana. Aklıma arkadaşım geldi de onunda bı kızı var adını Asel koyacakti ama odun eşi gidip ondan habersiz Süheyla koymuş çocuğun adını ne blm aklıma geldi ya
Anladm sağlık olsun ya♥️
Oyyy gözün aydin rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah kuzum nasilsiniz prenses nasil kuzum
İyi çok şükür ben sezeryan olduğu için daha var benm iyi olmama sağol bide Allah razı olsun
Oyyy gözün aydin rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah kuzum nasilsiniz prenses nasil kuzum
Sağol Allah razı olsun iyi çok şükür bende iyi olurum inşallah yaknda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın olsun canım Allah analı babalı büyütsün 😊
Allah razı olsun

Allah razı olsun
Amin amin inşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim ❤️ bugün biraz kötü olursun ama hemen ayaklanırsn canım benim ❤️
Sağolun🌼

Allah razı olsun
Sağolun🌼
Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşlah bizde Adel koyacağız inşallah ismiyle yaşasın :)
Sağol Allah razı olsun rabim tüm doğumda bekleyen kadnlarn yardımcısı olsun inşallah🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar