Dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,153 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler
Ilk gebiigim bugun adet agrisi gibi Bi agriyla uyandim kan oldugunu gordum azcik suan 39+5 haftaligim bebegim Kiz doktora geldim Ama acilma Yok dediler dogum degil ve sancim Yok acaba nişan olmasın mı ve sizde oldu mu daha önce acaba bugün yarın olur mu

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nisan gelmıs canım bundan sonra da dogum baslar artık yavas yavas acilma veya sancı yada suyun gelebilir direk Allah hayırla kurtarsın kendini yormadan yuruyus yap sıcak dus al gunluk dogumu kolaylastırır

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler
Ilk gebiigim bugun adet agrisi gibi Bi agriyla uyandim kan oldugunu gordum azcik suan 39+5 haftaligim bebegim Kiz doktora geldim Ama acilma Yok dediler dogum degil ve sancim Yok acaba nişan olmasın mı ve sizde oldu mu daha önce acaba bugün yarın olur mu
Canım ben gece 2 de Karin ağrısıyla uyandım sabah 10 da nişanım geldi saat 14 GIBI sancılarım başladı ve 16 da 10 dakikada bir gelen sancıyla hastaneye gittim ve 18.30 da bebeğimi kucağıma aldım bende süreç böyleydi şimdi oğlum bir haftalık oldu darısı tüm bekleyenlerin başına.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler
Aynen canım nişan gelmiş doğumda yakındır artık sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben gece 2 de Karin ağrısıyla uyandım sabah 10 da nişanım geldi saat 14 GIBI sancılarım başladı ve 16 da 10 dakikada bir gelen sancıyla hastaneye gittim ve 18.30 da bebeğimi kucağıma aldım bende süreç böyleydi şimdi oğlum bir haftalık oldu darısı tüm bekleyenlerin başına.
Amin insallah canım

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Mahlesef suni sanci verdiler ve suan hala acilmam Yok dua edin bana
Çömelme kalkma yapıyor musun?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarımız seninle inşallah hayırlısı ile sağlıkla kavuşursun bebeğine.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarımız seninle inşallah hayırlısı ile sağlıkla kavuşursun bebeğine.

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler
ALLAH yardımcınız olsun InşaALLAH sağlıkla kucağınıza alin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar