Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Anlayışlı tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Şeyma Anlayışlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler arkadaşlar malum doğuma sayılı günler kaldı ve ben çok korkuyorum genel anestezimi spinalmi oluyim diye ikisinin arasında kaldım spinalde cekistirmeleri sadece hissediyormussun beni aydınlatırsanız sevinirim🤗

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler arkadaşlar malum doğuma sayılı günler kaldı ve ben çok korkuyorum genel anestezimi spinalmi oluyim diye ikisinin arasında kaldım spinalde cekistirmeleri sadece hissediyormussun beni aydınlatırsanız sevinirim🤗
Canım spinalde bişey his etmiyorsun ben 3 yıl oldu yapalı şimdi 32 haftalık gebeyim yine yaptırcam en güzeli bebegini hemen görüp koklaya biliyorsun belden uyuştugu için his etmesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin ilk dogumunmu kaç haftalıksın

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
Canım spinalde bişey his etmiyorsun ben 3 yıl oldu yapalı şimdi 32 haftalık gebeyim yine yaptırcam en güzeli bebegini hemen görüp koklaya biliyorsun belden uyuştugu için his etmesin

1.de genel oldum 2. Doğumum bu

1.de genel oldum 2. Doğumum bu 35+3 günlük

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Spinal bencede genel anestezi alan arkadaşlarım çok şikayetçi uyandığın gibi ağrı bir anda vuruyormuş bende spinal oldum 5 yıl önce çok rahat geçti şükür anestezinin etkisi geçtiği gibi Biraz bekleyip ağrı kesici yapmalarını rica ettim hiç korkma canım

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya benimki normal dogumdu 3 ü de. Ama eger bi terslik olsaydı da sezeryan deseydi dr um ben geneli secerdim. Çünkü korkuyorum heyecan yaparım da kalp atıslarım nabızım tansiyonum yükselir bebeğşmi de beni de etkiler die korktum acıkcası. Biraz panik atagım ben. Ama sende böle bişi yoksa spinal de olabilirsin bence. Zaten ben normalden de cok korkmustum öyle ki dudagım ucukluyo her doğumdan 1 hafta önce 😂😂

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
Ya benimki normal dogumdu 3 ü de. Ama eger bi terslik olsaydı da sezeryan deseydi dr um ben geneli secerdim. Çünkü korkuyorum heyecan yaparım da kalp atıslarım nabızım tansiyonum yükselir bebeğşmi de beni de etkiler die korktum acıkcası. Biraz panik atagım ben. Ama sende böle bişi yoksa spinal de olabilirsin bence. Zaten ben normalden de cok korkmustum öyle ki dudagım ucukluyo her doğumdan 1 hafta önce 😂😂
Aynı kaderi paylaşıyoruz 😂😂bendede panik var acaba yapabilirmiyim yapamazmiyim genel olsam uyanirmiyim uyanamazmiyim kafam Arap saçı

Yok canım olur mu hiç birşey hissetmedim
Bende biraz panik var şekerde var korkuyorum o an bişey olur diye

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynı kaderi paylaşıyoruz 😂😂bendede panik var acaba yapabilirmiyim yapamazmiyim genel olsam uyanirmiyim uyanamazmiyim kafam Arap saçı

Bende biraz panik var şekerde var korkuyorum o an bişey olur diye
Panik atak falan bilmiyorum canım ama genelde anestezi den daha kolay olduğunu biliyorum sen kendini daha iyi bilirsin nasıl uygunsa sana öyle yaptır tabi 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.