Doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,719 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar doğum hikayeniz nasıl başladı ilk neler oldu nasıl anladınız benimde yaklaştığı için böyle bi konu açmak istedim 🤗

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar doğum hikayeniz nasıl başladı ilk neler oldu nasıl anladınız benimde yaklaştığı için böyle bi konu açmak istedim 🤗
Hiç anlamadım meğer doğuruyor muşum 😅😅 37 de sancılarım yüksek çıktı ilaç yazdı doktor rahim kasılmalarını durdurmak için bir hafta kullandım 38 de tekrar gittik kontrole ufak ufak kasık bölgemde ağrı oluyor ama farketmemişim son haftalar normal diyorum nst ye girdim ebe doğuruyorsun sen dedi çatı muayenesi yapıldı hiç açılma yoktu sezaryana alındım 😊

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canm 38 haftalikken adet ağrısını ağrım oldu biraz suyum gelmişti nst ye girdim doktor ağrın var suni sancıyla doğurtalm dedi tamm dedik 3 saatte doğurdum Allahını izniyle açılmada vardı kolay oldu yani şimdi bida hamileym 6 haftalık Allahım izniyle
Bende 38 haftaya girdim adet ağrısı oldu sabah ama geçince gitmedim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç anlamadım meğer doğuruyor muşum 😅😅 37 de sancılarım yüksek çıktı ilaç yazdı doktor rahim kasılmalarını durdurmak için bir hafta kullandım 38 de tekrar gittik kontrole ufak ufak kasık bölgemde ağrı oluyor ama farketmemişim son haftalar normal diyorum nst ye girdim ebe doğuruyorsun sen dedi çatı muayenesi yapıldı hiç açılma yoktu sezaryana alındım 😊
Ağrılar bendede oluyor ilk defa bugün adet ağrısı yaşadım çok fazla gidecektim aslında ama 2 3 saat falan oldu bitti gitmedim doğum olsa çoktan dayanamazdım diye düşündüm 😀

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38 haftaya girdim adet ağrısı oldu sabah ama geçince gitmedim ☺️

Ağrılar bendede oluyor ilk defa bugün adet ağrısı yaşadım çok fazla gidecektim aslında ama 2 3 saat falan oldu bitti gitmedim doğum olsa çoktan dayanamazdım diye düşündüm 😀
Son haftalarda şansa bırakma canım 😅😅

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar olursa giderim mutlaka ama ondan sonra da hiç olmadı sadece baskılar var birazda batma şeklinde acılar oluyor arada bi bebek de hareketli sabah ağrım varken hareketleri de yavaş gibi gelmişti ama acısını çıkarttı 😀
Bir anı bir anına tutmuyor sıpaların hayırlısı ile kavuş canım 🤲🤲😍

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel bi soru bende dinleyeyim🤗
Zaman geldikçe merak başlıyor birde ilk olcaksa nasıl bişey le karşılaşacağımızı bilmediğimizden doğum sancısımı değilmi anlamıyoruz. 😀

Bir anı bir anına tutmuyor sıpaların hayırlısı ile kavuş canım 🤲🤲😍
Vallahi çocuk artık sığmıyor bi gün bi anda çıkıvercek 😀

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Zaman geldikçe merak başlıyor birde ilk olcaksa nasıl bişey le karşılaşacağımızı bilmediğimizden doğum sancısımı değilmi anlamıyoruz. 😀

Vallahi çocuk artık sığmıyor bi gün bi anda çıkıvercek 😀
Benimde aynı bugün sanki karın derimi yırtıp çıkacakmış gibi 😂doğumu ayrı merak ediyorum bebeğimi ayrı eşime her gece uyumadan diyorum bebek önce gelirse beni bırak bebegi takip et bana bişey olmaz diye 😂sanki kim ne yapacaksa bebegi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar