Doğuma 11 gün kaldı 🥺 bebek ters

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde حلمم tarafından oluşturulan Doğuma 11 gün kaldı 🥺 bebek ters başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,223 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma 11 gün kaldı 🥺 bebek ters
Konbuyu başlatan حلمم
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Aslıhan sağlam

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar 38+3 olduk doktora gitim bebek hala ters acaba dönermi yoksa sezaryen Olcam korkuyom bide bu 3 cü gebeliğim iki normal doğum bu inat ediyo donmuyo napcam🥺🥺🥺🥺
Benim de 8 günüm var 32. haftadan beri ters korkmayalim inşallah hayırlısı böyleymiş diyelim 😊 Allah yardımcımız olsun

B

Burcu.gg

Guest
Instagramda bir sayfa var Melike_yoga diye. Onun egzersizlerini yapabilirsin bence bir göz at işine yarar mutlaka ben hamileligimde onun paylastıklarından cok yararlandım kendimi cok iyi hissettim

B

Bal arısı anası

Guest
Slm arkadaşlar 38+3 olduk doktora gitim bebek hala ters acaba dönermi yoksa sezaryen Olcam korkuyom bide bu 3 cü gebeliğim iki normal doğum bu inat ediyo donmuyo napcam🥺🥺🥺🥺
Kardeşcağzım Kuranı Kerimde İnşikak suresi var. Onu oku. Orda secde ayeti de var. Onu okuyunca bebişler dönüyormuş. Okuyamıyorsan da dinle. Ama secdesini de yapmayı unutma.
Aidin Salih in Gerçek Tıp kitabından okudum.

حلمم

Kayıtlı Üye
rank
Insaallah hayirlisiyla döner kuzum egzersiz yaptin mi
Evet yaptım bildiğim kadarıyla internet en baktım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kardeşcağzım Kuranı Kerimde İnşikak suresi var. Onu oku. Orda secde ayeti de var. Onu okuyunca bebişler dönüyormuş. Okuyamıyorsan da dinle. Ama secdesini de yapmayı unutma.
Aidin Salih in Gerçek Tıp kitabından okudum.
Bunu bilmiyordum sağol okuycam inşallah döner Allah hepinizden razı olsun 🤲

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben altı Şubat da 35+2 haftalık dim ağrım vardı öğlen baktıklarında Bebek yan duruyor du gece iyice ağrım artınca tekrar baktılar doğum dan hemen önce ve baş aşağı doğum pozisyonda idi ve sezeryan idi ilk ikisi de sezeryan di doğumlarımin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar